captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vaistininkas Virgilijus Skirkevičius. Algirdo Kubaičio nuotr. LTV1

„Ryto suktinyje“ – V. Skirkevičiaus patarimai organizmo atgaivinimui, dambrelių magija ir eiles kuriančio suvalkiečio kalbininko J. Klimavičiaus humoras

Vedėjai:
Vaistininkas Virgilijus Skirkevičius. Algirdo Kubaičio nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Kaip pavasarį atgaivinti organizmą? Kokiais būdais jį šiuo metų laiku valyti, kad po užsitęsusios žiemos jaustumėmės žvalūs ir energingi? Apie juodųjų serbentų pumpurų, burokų, morkų, ridikų bei kitų geram tonusui palaikyti naudingųjų daržovių ir pavasarinių augalų galią – vaistininkas Virgilijus Skirkevičius. 

Koks nuo Pilviškių kilusio kalbininko dr. Jono Klimavičiaus požiūris į tarmes? Kas labiausiai gimtosios kalbos vartojimo srityje piktina lietuvį suvalkietį mokslininką? Kokios nuotaikos vyrauja gerbiamo kalbininko eilėse? Išties išskirtinis susitikimas. 

Ukmergėje gyvenantis profesionalus dailininkas Egidijus Darulis ne tik turi surinkęs didelę įvairių tautų dambrelių kolekciją, bet dar jais visais moka ir groti. Savamokslis dambrelininkas šia aistra užkrėtė visą šeimą. Kuo jie skiriasi ir kuo panašūs? Kaip išgaunama šių autentiškų etnomuzikos instrumentų magija?

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...