captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjas Daumantas Butkus. LTV1

„Vieša paslaptis“: žmogus teisiamas dėl 46 svetimų nusikaltimų

Vedėjai:
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Laidos „Vieša paslaptis" žurnalistai atvertė įsiteisėjusį teismo nuosprendį, kuriame žmogus išteisintas dėl 46-ių svetimų nusikaltimų. Vilniaus policijos surinkti įrodymai nustebino teisėjus, kurie buvo priverti kviestis į teismą liudyti juos surinkusią tyrėją. Teisme paaiškėjo neįtikėtinas dalykas – už žmogžudystę teisiamam asmeniui svetimi nusikaltimai – vagystės ir plėšimai – buvo tiesiog prilipdyti. 

Tyrimo dėl bylos kokybės, dėl tyrėjų veiksmų, Vilniaus vyriausiasis policijos komisariatas neatliko, o žurnalistų pateiktus klausimus įvertino kaip tendencingai neigiamus ir šališkus. Teismo įrodytas policijos ir prokuroro darbo brokas, dėl kurio tikrieji nusikaltėliai – toliau lieka laisvėje.

Kita tema. Purtoma elektra, dusinama dujomis, neretai nusėta mėlynėmis – tokia, atrodanti lyg po egzekucijos mėsa gula į prekybos centrų lentynas. Prekybininkai ir priežiūros tarnybų specialistai ramina – visa ant mūsų stalų patenkanti mėsa – patikrinta ir saugi. Perspėjame – po šio reportažo Lietuvoje gali padaugėti vegetarų. 

„Vieša paslaptis“ – apie „stebuklingas“ bylas ir elektra sumuštą mėsą. Ketvirtadienį, balandžio 11 dieną 19.40 val. per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...