captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniaus kino centre "Forum Cinemas Vingis" atidarytas 18-asis tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris". ELTA nuotr. LTV1

„Durys atsidaro“: pirma kunkuliuojanti pilnametystės sulaukusio „Kino pavasario“ savaitė

Vedėjai:
Vilniaus kino centre "Forum Cinemas Vingis" atidarytas 18-asis tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris". ELTA nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Per visą savo istoriją žmonės tobulino ginklus. Nuo mamutų medžioklės iki naujų žemių užkariavimo. Ir visa tai tik dėl medžioklės instinkto, kurį šiandien patenkiname medžiodami pinigus, laimę ar vieni kitus. Skiriasi tik taktikos. Apie tai – Nacionalinio dramos teatro premjera „Medžioklės scenos“.

Kai sukanka aštuoniolika – gali balsuoti, gali mokytis vairuoti, gali daryti tai, ko iki šiol negalėjai, nes buvai priklausomas nuo tėvų. Ir atrodo, kad visa tai norisi padaryti tuoj pat po gimtadienio. Per pirmąją pilnametystės savaitę „Kino pavasaris“ nuveikė tiek, kiek eilinis aštuoniolikmetis greičiausiai tikrai nespėtų, o svečių, iki šiol traukiančių į kino sales, skaičius pranoksta bet kurio didžiausio gimtadienio lūkesčius.

Nuo genialumo iki beprotybės labai netoli – vos vienas žingsnis. O tą žingsnį žengti kviečia neseniai įsikūrusio Baltijos kamerinio operos teatro atlikėjai – šią savaitę Vilniuje, Teatro arenoje pristatyta opera Faustas, kurią režisavo teatro režisierius Artūras Areima.

Kultūra prasiveržia pro žiemos užkardą, bandydama praskaidrinti ir sušildyti. Apsilankykite, nes durys atsidaro... U= j7 pasitinka Lolita Bytautaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...