captcha

Jūsų klausimas priimtas

BFL nuotr. LTV1

„Tautos aikštė“: ar įmanoma pažaboti kontrabandos kiekius Lietuvoje?

Vedėjai:
BFL nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Augant akcizams, brangstant kurui, cigaretėms bei kitoms prekėms Lietuvoje, didėja ir kontrabandos kiekiai. Visuomenė irgi vis labiau toleruoja kontrabandą, pabrėždama, jog nelegalaus kuro ar cigarečių įsigijimas anoks čia nusikaltimas.

Kaip toliau klostysis kova su kontrabanda Lietuvoje? Kokie metodai efektyvūs, kokie nelabai? O galbūt istoriškai esame „šmugelninkams“ atlaidi tauta?

Tad LRT televizijos nacionalinių debatų laida „Tautos aikštė“ ketvirtadienio vakarą klausia: ar įmanoma pažaboti kontrabandos kiekius Lietuvoje?

Kęstas Komskis, Seimo Antikorupcijos komisijos narys: „Taip, jei bus mažinamas žmogiškasis faktorius ir didinamas apsirūpinimas technika“.

Alvydas Medalinskas, apžvalgininkas: „Ne, kol nebus pažabotas valdžios pareigūnų bei partijų pelnymasis iš kontrabandos“.

Julius Sabatauskas, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas: „Ne, nes tam turi būti pasitelKtos kompleksinės priemonės, o ne tik griežta kontrolė“.

Žilvinas Šilėnas, Lietuvos Laisvosios rinkos instituto prezidentas: „Ne, nes kovoje su kontrabanda svarbi ne tik sienų apsauga, bet ir protingi mokesčiai“.

Antanas Šipavičius, Muitinės departamento generalinis direktorius: „Taip, jeigu gerėjant valstybės ekonominei situacijai, piliečiai bus nepakantesni kontrabandinių prekių vartojimui“.

Aurelijus Veryga, medicinos mokslų daktaras: „Taip, nes tam yra sukurtos visos ekonominės, politinės ir kontrolės priemonės“.

Karšta diskusija nacionaliniuose debatuose „Tautos aikštė“ – ketvirtadienį 21 val. 15 min.tiesiogiai per LRT televiziją. Laidos vedėjas Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...