captcha

Jūsų klausimas priimtas

BFL nuotr. LTV1

„Emigrantai“: iš grožio salono Londone lietuvė išėjo be antakių

Vedėjai:
BFL nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Buitinis konfliktas, rasistinis išpuolis metro stotyje, išnaudojimas darbe ar drama išvaizdžios merginos, kuri po grožio procedūros liko be antakių. Tai kasdienybė, su kuria susiduria mūsų tautiečiai Londone. Apie ją plačiau domėsimės „Emigrantų“ laidoje antradienį 21:15 per LRT. 

Jauna, dvidešimt šešerių metų teisininkė iš Lietuvos Viktorija tik prieš trejus metus persikėlė į Didžiąją Britaniją. Šiuo metu ji ne tik siekia magistro diplomo, bet ir vadovauja rytų europiečiams skirtai teisinių paslaugų kompanijai. Į ją pagalbos kreipiasi lietuviai, latviai, estai, lenkai, indai, arabai. Dažniausiai nemalonumų kyla dėl darbo teisės – žmonės yra išnaudojami. Tad planuojantiems emigruoti Viktorija pataria rinktis legalų darbą – tik tokiu atveju bus galima sulaukti teisinės pagalbos.

Asmeniniu treneriu dirbantis Tadas, ne kartą tapęs Lietuvos dziudo ir sambo čempionu, emigraciją vadina didžiausia gyvenimo pamoka. Laimės ieškojo ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir Airijoje, dirbo tiek apsaugos darbuotoju, tiek ir treneriu sporto klube, tačiau vis dėlto grįžo į Lietuvą. „Svetimoje žemėje pranašu nebūsi”,  – kartoja Tadas ir džiaugiasi, kad gimtinėje vėl gali jaustis pilnaverčiu žmogumi. 

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ – kiekvieną antradienį 21:15 per LRT.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...