captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Dviračio žinios (NAUJIENA)

Vedėjai:
Kada:
Ketvirtadienis 22.30 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:04:53
Naujausias Įrašas:

„Šį sezoną „Dviračio žinios“ pasirodo visiškai naujos kokybės. Nors satyra, parodijos ir humoras liks tokie patys, užtat yra rodomi aukštesnės rezoliucijos HD formatu“, kalba ne tik viešojo gyvenimo aktualijoms, bet ir technologinėms inovacijoms atviras laidos prodiuseris Haroldas Mackevičius.

Pasak H. Mackevičiaus, Lietuvoje tikru politiku galima vadintis dviem atvejais: arba kažkaip atsitiktinai, netyčia ar per klaidą tampi ministru, arba kai „Dviračio žiniose” atsiranda tavo antrininkas. Beje, antrasis variantas yra daug ilgaamžiškesnis. Tačiau ir daug sunkiau pasiekiamas.

H. Mackevičius: „Laida „Dviračio žinios” yra itin plataus profilio. Ji domisi ne tik tuo, kas vyksta Seime, prezidentūroje ar prie Lietuvos geležinkelių. Parodijų ir pašmaikštavimų neišvengs ir šou verslas, sporto pasaulis, poezijos festivaliai bei skulptorių bienalės Lukiškių aikštėje. Kitaip sakant, „Dviračio žinių” laidoje bus visko, net baltų putoplastinių angelų su nuoširdžia Vytauto Šerėno šypsena. Nebus tik patyčių, nes šitoje srityje neįveikiami yra kai kurių politikų įrašai Facebooko paskyrose.“

Patyrusių autorių ir garsių šalies aktorių komanda pateikia savą įvykių ir naujienų interpretaciją ketvirtadieniais 22.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Primename, kad peliukų Sūrskio ir Mauzerio įžvalgas aktualiomis temomis nuolat atnaujinamas galima rasti pirmadieniais-ketvirtadieniais portale LRT.lt: www.lrt.lt/peles

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...