captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Emigrantas įvardino didžiausią Škotijos minusą: „čia reikia atsivežti Lietuvos merginų“

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

J. Embrasas Lietuvoje metė darbą ir mokslus, nes norėjo save išbandyti kitoje aplinkoje. „Kaip ir visi jauni žmonės, aš ieškau savęs. Bandau nuspręsti kuriai konkrečiai sričiai esu gimęs. Bet tai labai sunki užduotis, kad gaučiau atsakymą, turiu pereiti per ugnį ir ledą”, – sakys jis. Julius Lietuvoje turėjo daug darbo pasiūlymų, ne vieną jų ir išbandė, tačiau vis likdavo nepatenkintas.

Praėjusią žiemą bėgdamas nuo monotonijos Julius net dalyvavo televizijos talentų šou, kur jam neblogai sekėsi dainuoti. Tačiau to neužteko, kad jis nusėdėtų vietoje ir, pavyzdžiui, pradėtų siekti karjeros scenoje. Julius vis norėjo naujų, neišbandytų nišų. Gavęs pasiūlymą iš dėdės, Julius ilgai negalvojęs emigravo į Škotiją.

Baltarankiu save visą gyvenimą vadinęs Julius staiga gavo purvinas ir jokios kvalifikacijos nereikalaujančias pareigas skalbykloje. Vaikinas tvirtina, kad būtų išprotėjęs, bet pačiu laiku į Škotiją emigravo jo geriausias draugas. Gavę padavėjų darbus kavinėje, Julius ir Linas jau porą mėnesių aptarnauja šimtus  škotų ir Edinburgo turistų. „Po skalbyklos dirbti tokioje vietoje yra tarsi svajonės išsipildymas“, – pasakos laidos „Emigrantai“ herojus.

Tiesa, labiausiai jaunus vaikinus iš Lietuvos slegia, kad čia jie neranda patinkančių merginų. Tai vadina vienu iš didžiausių Škotijos minusų. „Mes su Linu jau kalbam, kad čia reikia atsivežti panelių iš Lietuvos, – pripažins emigrantas. – Lietuvoj yra kitaip, kadangi jos gražios.“ Juliaus Embraso istorija „Emigrantuose“ – jau šį antradienio vakarą, 19:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Reportažus rengia Akvilė Kavaliauskaitė ir Orijus Gasanovas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...