captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

Nacionalinė paieškų tarnyba

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Tikimės, kad tai bus tik pradžia didelio ir ilgalaikio projekto, kurį pradedame bendradarbiaudami su Lietuvos Generaliniu konsulatu San Paule. Ir kad netrukus bus dėl ko išsirengti į tolimąją Braziliją.

Žiūrovų laukia ir labai intriguojanti, keistų sutapimų, nuojautų, spėlionių ir vilties istorija. Teisingiau tęsinys, išsirutuliojęs po šį sezoną jau rodyto vieno paieškų skelbimo. Nei šio skelbimo dalyvis Vytas, nei mes patys, prieš mėnesį dar nežinojome, kaip netikėtai jis ims vystytis. Nežinojome, kad atsiras papasakotos istorijos galimų liudininkų, kad paieškos nuves mus į rūstų Lietuvai pokarį, ir kad šiandien, norėdami įminti Vyto gyvenimo mįsles, kreipsimės į vieną kliniką dėl giminystės nustatymo.

Na o baigdami šį televizijos sezoną, tiesiog negalėjome negrįžti prie sezono pradžioje papasakotos vienos nuostabios meilės istorijos.  Istorijos, kuri  sugraudino ne vieną laidos žiūrovą, ypač tikriausiai žiūroves. Privertė suspurdėti jų širdis ir patikėti, kad iš tiesų būna tokios, niekur nedingstančios, neišnykstančios, laiką ir nuotolį įveikiančios meilės.

Jiedu buvo pažįstami vos tris mėnesius, o širdyje saugojo vienas kitą daugiau nei 60 metų. Po daugiau nei pusę amžiaus trukusių paieškų, susitiko gyvenimo rudeny. Ar nenusivylė vienas kitu, per šitiek metų, tikėtina, gerokai pasikeitusiu? Ar tebevadina šį susitikimą išlaukta ir pelnyta likimo dovana?

Laidą veda Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...