captcha

Jūsų klausimas priimtas

Giedrė Umbrasaitė. LTV1

„Gyvenime“ – perspektyvios fotografės karjeros vos nesužlugdė meilė

Vedėjai:
Giedrė Umbrasaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Nors prieš dešimtmetį noras studijuoti atvedė jaunutę, ką tik vidurinę baigusią merginą į Londoną, čia Giedrė turėjo greitai suaugti ir tapti savarankiška. Tuo metu tėvai finansiškai padėti negalėjo, tad aštuoniolikmetė privalėjo pati susimokėti už mokslus, kambario nuomą bei maistą. Kai jos bendraklasiai gyveno smagų studentišką gyvenimą, ji vienu metu turėjo ne tik gerai mokytis, bet ir suktis dviejuose darbuose. Svetimame didmiestyje Giedrė laikėsi iš paskutiniųjų.

„Skambindavau mamai tris kartus per dieną, nes ypatingai skaudžiai jausdavau, kad esu viena svetimame mieste tarp svetimų žmonių“, – išgyvenimus prisiminė G. Umbrasaitė. Bėgant laikui mergina ėmė pritapti, tuo labiau, kad jai puikiai sekėsi fotografuoti. Tačiau vieną dieną aparatūrą ji tiesiog numetė į kampą. Jos širdį užvaldžiusi meilė metais jaunesniam britui Lorenui sujaukė lietuvaitės ateities planus.  

„Gyvenau ta meile ir nieko daugiau nebenorėjau“, – prisipažino Giedrė, kelerius metus praleidusi tarsi kokiame transe. Bet anksčiau ar vėliau rožinis rūkas išsisklaido. Kai tai nutiko, mergina paniro į gilią depresiją, iš kurios išsikapstyti padėjo tas pats kampe numestas fotoaparatas.

Nepaprasta lietuvės Giedrės Umbrasaitės sėkmės istorija – jau šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“.

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...