captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus. LTV1

Laidoje „Gyvenimas“ – bestselerio autorius Andrius Černauskas: „Pragare išgyventi padeda humoras“

Vedėjai:
Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Vis dėlto, gydytojas Andrius Černauskas šypteli, kad šis vakaras neįprastai ramus, kokių pasitaiko tik kartą per kelis mėnesius.

„Tai, ką matai – šokiruoja. Turi užsidėti kaukę, kad emociškai atsiribotum nuo to, kas vyksta ir galėtum dirbti savo darbą“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams pasakojo bestseleriu tapusios knygos apie dienas ir naktis Skubios pagalbos skyriuje autorius.

Daugumai ligoninių gydytojų budėjimas priimamajame yra tarsi tremtis – bausmė už visas gyvenimo nuodėmes, kurios vis tiek neišvengsi. Todėl dar nuostabiau, kad A. Černauskas šį kelią pasirinko pats. 27-erių vyras yra skubiosios medicinos gydytojas rezidentas. Kiekvieno budėjimo metu jam tenka susidurti su sunkiomis ligomis, mirtimis ir įžūliais, o neretai ir agresyviais pacientais. Skubios pagalbos skyrių Andrius vadina pragaro ambulatorija, kurioje be gero humoro jausmo išgyventi būtų sunku. Jo paties pokštai neretai svyruoja ant plonos smagaus ir juodojo humoro ribos.

„Sarkazmas labai geras dalykas, jis padeda išgyventi baisias situacijas. Jeigu viską, kas vyksta, imtume giliai į širdį, atsidurtume kitoje gydymo įstaigoje“, – įsitikinęs gydytojas.

Neįtikėtinas gydytojo ir rašytojo Andriaus Černausko pasakojimas apie darbą pragare, pinigus, meilę ir knygą, kuria apsidžiaugė ne visi kolegos – jau šį trečiadienį 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“.

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close