captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

„Specialus tyrimas“: neblaivumu kaltinti vairuotojai sieks pakeisti įstatymus

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

S. Jakutavičius iš valstybės prisiteisti siekia maždaug pusantro tūkstančio eurų, o Ž. Ruminas – penkių šimtų eurų bei moralinės žalos atlyginimo. Juos atstovaujantis K. Rugys aiškina, kad Administracinių nusižengimų procese išlaidų priteisimas nėra numatytas. Taigi, bus prašoma ne tik grąžinti pinigus, bet ir pakoreguoti įstatymus. Teisininkas sako, kad pagal Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvenciją, tiek S. Jakutavičius, tiek Ž. Ruminas turi teisę skųstis ir prašyti atlyginti išlaidas.

Teismų praktikoje retai pasitaiko atvejų, kuomet laimėti pavyksta bylinėjantis dėl bylinėjimosi išlaidų atlyginimo. Tačiau abiejų, neblaivumu kaltintų vyrų istorijos išskirtinės – nors po patikros alkotesteriu abiems buvo nustatytas daugiau nei promilės girtumas, įvertinęs visas aplinkybes, teismas išteisino abu. Nenusikaltę, bet į teisminę painiavą įtraukti vyrai tiki, kad teismas bus supratingas ir šį kartą.

Ką apie ryžtingus šių vyrų užmojus išties sako teismas ir kokios priemonės padėtų išvengti kontraversiškų istorijų apie vairuotojų neblaivumo patikras – laidoje „Specialus tyrimas“ ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...