captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Pokalbių laidoje „Svarbios detalės“: skausminga sūnų palaidojusių tėvų istorija

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Tačiau, kol girtas kelių erelis važinėjo Nemenčinės apylinkėmis, policijos pareigūnai turguje tikrino, ar prekiautojai gėlėmis nepažeidžia taisyklių.

„Pareigūnai atvyko, tačiau jau buvo vėlu“, – LRT laidoje „Svarbios detalės“ sakė Lietuvos policijos departamento Pajėgų valdymo valdybos viršininkas Arūnas Paulauskas.

Pareigūnai neslepia – dėl nelaimės kalti ne gėles tikrinę policininkai, tačiau senas ir netinkamas darbo modelis, o būtent Murauskų tragedija tapo vienu iš tų skaudžių atvejų, kai buvo peržiūrėtos įvykių kategorijos bei regavimo laikas.

Jei taip nutiktų šiandien, vietoje dirbantys pareigūnai, nepriklausomai nuo to, kokiai tarnybai jie priklauso, skubiai vyktų į įvykio vietą. Policijos atstovai teigia, kad sistema – keičiasi.

Ar iš tiesų kaltas Bendrasis pagalbos centras (BPC), kurio adresu labai dažnai laidomos kritikos strėlės? Laidos metu apie savo darbą pasakoja ne tik BPC atstovai, tačiau gerokai efektyviau „kalba“ ir autentiški garso įrašai. Įžeidinėjimai, pastabos ir mokymai, kaip reikia dirbti – tokia yra operatorių kasdienybė.

Savo ruožtu modelių agentūros „Modilina“ vadovė Jolanta Sadauskienė tvirtina, jog kai kuriose situacijose operatoriai turėtų elgtis profesionaliau. Neseniai žinoma moteris ne juokais pabūgo ją miške galimai sekančio automobilio ir pagalbos kreipėsi bendruoju pagalbos telefonu.

Septynmetis jonavietis Nojus Dalmontas gali būti pavyzdžiu visiems – vaikas iškvietė pagalbą savo tėčiui, kuris namuose prarado sąmonę. Kai tėtis nukrito, Nojus pagalvojo, kad jis – mirė. Tačiau baimės apimtas septynmetis paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir iškvietė tarnybas – nors ir nežinojo savo gyvenamosios vietos adreso, jis buvo nustatytas pagal mobiliojo ryšio signalą. Už drąsą berniukas Budapešte vykusioje skubios pagalbos operatorių konferencijoje paskelbtas jaunuoju superherojumi.

„To įrašo, kuriame vaikas praneša apie mirusį tėtį, klausytis sunku net ir suaugusiems“, – pasakojo laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė.

Šį antradienio vakarą 21.30 val. LRT televizijos pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ su Živile Kropaite – visa tiesa apie tarnybų, nuo kurių priklauso mūsų ir mūsų artimųjų gyvybės, darbą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...