captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

LRT eteryje – naujausia stulbinamo grožio BBC dokumentika apie gamtą

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Serialas nukelia į vietas, kurių dar niekas niekada nelankė, į garsų ir vaizdų pasaulį, kokio, matyt, dar neturėjome progos pažinti. Filmavimui panaudotos naujausios technologijos leidžia pažvelgti į nuostabų gyvūnijos ir augmenijos pasaulį visai iš kitos perspektyvos.

LRT TELEVIZIJA sekmadieniais vidurdienį kviečia žiūrėti populiaraus serialo tęsinį, kuris mums rodo Žemę, kokios mes dar nematėm. Žiūrovams atsiveria nepaprasto grožio peizažai ir patys atokiausi, mažai ištyrinėti planetos kampeliai.

Skrisdamas oro balionu, serialo vedėjas pasakoja, kad praėjus dešimčiai metų nuo ankstesnio serialo pasirodymo, atsirado naujų techninių galimybių ir patirties. Todėl dabar jo kūrėjai gali mums naujai atrasti Žemės planetos gyvąjį pasaulį. „Planeta žemė 2“ lanko įvairius Žemės rutulio kampelius, atskleidžia gyvūnų kovą už būvį. Varanai ir krabai, beždžionės ir paukščiai, irbiai ir kalnų ožiai – jie tokie įvairūs, tačiau kiekvienas savaip nuostabūs. Ir tik stipriausiems lemta išgyventi tarp didingų kalnų ar vandenynų gelmėje, o stebėti šias gyvenimo triumfo istorijas žiūrovai gali unikalaus filmavimo grupės darbo dėka.

Stulbinantis gyvasis pasaulis nuostabiausiomis formomis – viename geriausių pasaulio televizijos projektų, 11 britų kino prizų BAFTA nominuotame seriale „Planeta Žemė“ jau nuo balandžio 23-osios kiekvieną sekmadienį 12.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...