captcha

Jūsų klausimas priimtas

Asmeninio archyvo nuotr. LTV1

Laidoje „Gyvenimas“: Gintarė Valaitytė-Bikuvienė svajoja apie didelę šeimą

Vedėjai:
Asmeninio archyvo nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Iki sūnaus gimimo tikrai nebuvau tas vyras, kuris moka suktis prie puodų, žmoną stebina pusryčiais į lovą ar tvarko namus. Tačiau dabar aš moku viską. Niekada neskambinu Gintarei klausti, kaip nuraminti sūnų, o vystyklus pakeisti man – vieni juokai“, – atvirai prisipažįsta V. Bikus. Prieš kelias dienas 32-ąjį gimtadienį atšventusi Gintarė jam antrina, kad ramia širdimi palieka vyrus vienus  namuose ir skuba į darbus – prieš keletą metų įkurtą šokių studiją, kur moko mergaites judesio subtilybių.

Devynerių mėnesių sūnų Vytuką auginanti pora juokdamiesi pasakoja apie V. Bikaus aistrą NBA, dėl kurios, gimus kūdikiui, vyras žmonos paprašė vienintelio dalyko – kad ant visų pirmųjų mažylio rūbelių būtų mėgstamiausių krepšinio komandų pavadinimai. Vytautas atvirai prisipažįsta sūnui linkintis sportininko karjeros.

„Norėčiau, kad susilauktume dar ir mergaitės. Bet, jei gimtų berniukas, gerokai padidėtų šansai, kad bent vienas Bikus žais NBA“, – juokauja trisdešimtmetis, kartu su žmona svajojantis turėti didelę šeimą. Dėl kelionių galvas pametusi pora neabejoja, kad, susilaukus daugiau vaikų, jų gyvenimas nepasikeistų. Juk gimus sūnui jie neužsidarė tarp keturių sienų. Juo labiau, kad keliauti trise jiems visiškai nesunku. „Dabar vietoje kuprinės nešamės Vytuką“, – šypsosi Gintarė.

Atviras ir nepaprastai nuoširdus žinomos poros pasakojimas apie vestuves Las Vegase, gyvenimo pokyčius ir ateities planus – jau šį trečiadienį, 19.30 val., laidoje „Gyvenimas“ per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...