captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos čempionė Airinė Palšytė. LTV1

Laidoje „Gyvenimas“ – Europos čempionė Airinė Palšytė: kai šuolis karjeroje reikalauja pasiaukojimo

Vedėjai:
Europos čempionė Airinė Palšytė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Airinė atvira, – kalbos apie tai, kad ji rimtai galvoja apie pertrauką karjeroje ir vaikelį, pasigirdo po nesėkmės Rio de Žaneiro olimpinėse varžybose. Tačiau, gerai viską apgalvojusi, mergina suprato, kad dabar ne laikas trauktis.

„Esu per jauna baigti karjerą. Be to, susiklostė itin palankios aplinkybės, nes dėl dopingo vartojimo buvo diskvalifikuotos Rusijos šuolininkės. Dabar mano tikslas – aukščiausias Tokijo olimpiados apdovanojimų pakylos laiptelis“, – planais dalinosi sportininkė.

Tačiau toks jos sprendimas nenudžiugino A. Palšytės širdies draugo, buvusio lengvaatlečio Valdo Valintėlio. Trejais metais vyresnis vyras tikėjosi jau dabar sukurti šeimą, susilaukti vaikų. Pora kartu jau aštuonerius metus, tačiau pastarieji ketveri buvo ypatingai sunkūs. Įsimylėjėlius skiria 800 kilometrų, mat Valdas Kopenhagoje įgijo biochemijos mokslų magistro laipsnį ir vienoje Danijos kompanijoje sėkmingai kopia karjeros laiptais.

„Santykiai per atstumą – sunkus išbandymas. Pradeda erzinti ilgi nesimatymai, o kai susitinki, išsimuši iš įprasto režimo ir tai taip pat erzina. Atsiranda skirtingi interesai, draugai, jauti, kaip tolsti vienas nuo kito, – prisipažino Airinė. Vis dėlto, kad ir koks sunkus buvimas atskirai, sąlygos grįžti į Lietuvą ji mylimajam nekelia. – Negaliu būti tokia savanaudė ir prašyti, kad grįžtų ir būtų namų šeimininku.“

Šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“ – itin atviras pokalbis su Airine Palšyte apie karjerą ir meilę, kuri gali tapti nesėkmingų startų priežastimi. 
 

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...