captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidų vedėja Živilė Kropaitė. V. Radžiūno (LRT) nuotr. LTV1

„Gyvenimas“: Živilė Kropaitė: „Nenoriu būti višta, kurią visi žino tik dėl juoko“

Vedėjai:
Laidų vedėja Živilė Kropaitė. V. Radžiūno (LRT) nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Žmonės šio įvykio man pamiršti neleidžia. Vos tik ateinu į kokį renginį ar vakarėlį, būtinai atsiranda tokių, kurie klausia ar atbulomis atėjau. Mėginu veido išraiška parodyti, kad man tai jau pabodo. Juk visada buvau rimtosios žurnalistikos atstovė ir nenorėjau būti višta, kurią visi prisimintų dėl eteryje nesuvaldyto juoko“, - LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino Ž.Kropaitė.

Vis dėlto, naudos tas populiarumas taip pat davė – dabar Živilė sulaukia daugiau kvietimų į renginius, pasiūlymų pasidalinti patirtimi susitikimuose.

„Kai kurie protingi žmonės man pataria pasinaudoti šios situacijos teikiamomis privilegijomis, tačiau tai – ne man“, - įsitikinusi jauna moteris.

Živilė pasakojo, kad apie žurnalistiką svajojo nuo septintos klasės. Tiesa, pačią mintį ji pasiskolino iš draugės, bet po to iki pat mokyklos baigimo tvirtai laikėsi užsibrėžto tikslo – dalyvavo mokyklos gyvenime, deklamavo eiles, lankė aktorinio meistriškumo būrelį. Tačiau vien noro ir atkaklumo pasirodė per maža – per stojamuosius į Vilniaus universiteto Žurnalistikos institutą koją pakišo vienas dabartinio kolegos žurnalisto Virginijaus Savukyno klausimas. Neteisingai atsakiusi Živilė buvo įvertinta devyniais balais iš dešimties ir liko už brūkšnio.

„Niekada jam to nesakiau, nors prieš ketverius metus, kai pirmą kartą už darbą LRT radijuje buvau apdovanota „Auksine bite“, būtent Virginijus pasikvietė mane į savo laidą padiskutuoti apie aktualijas“, - juokėsi Ž.Kropaitė.

Dabar žurnalistė – viena iš nedaugelio lietuvių, kuriančių reportažus Didžiosios Britanijos naujienų milžinui BBC. Tačiau  kažkada šios galimybės Živilė vos nepražiopsojo.

Kas nutiko, kad žurnalistė atsisakė viliojančio pasiūlymo, kokių sulaukia laiškų šeštą valandą ryto ir kaip vis dėlto likimas jai atvėrė žurnalistikos duris Živilė Kropaitė papasakos jau šį trečiadienį, 19:30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...