captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Laidos pradžioje - gana netikėtos paieškos. Ieškomas ne vienas ar keli žmonės. Ieškomi buvę... vienos slaptos kelionės bendrakeleiviai. Tąsyk, daugiau nei prieš trisdešimt metų, buvę vaikai, dabar jau turėtų būti seniai savo šeimas sukūrę tėvai ir motinos.  O jų ieško - tos įsimintinos kelionės autobuso vairuotojas. Kas jis? Kokia tai buvo kelionė? Kodėl slapta? Ir kas yra tie, ieškomieji?

Na o ne taip jau seniai vieno senų laikų draugo ieškojo ir ponas Mindaugas. Draugo, su kuriuo prieš pusė amžiaus buvo apmokomas vienoje Maskvos seržantų mokykloje. Tąsyk ponas Mindaugas vylėsi, kad nepaisant prabėgusių metų, draugas bus gyvas ir sveikas, kad prisimins jį, bendradalį bičiulį iš Lietuvos.

Ir kaip išaiškėjo, vylėsi ne be reikalo. Gana greitai mes jau turėjome dėl ko aplankyti poną Mindaugą dar kartą.

O štai lygiai prieš metus pasakojome apie dvi seseris, kurios, motinai mirus, buvo atskirtos ilgiems dešimtmečiams. Tačiau, kad ir augusios skirtingose šeimose, viena kitos nepažinodamos, jos niekada viena kitos nepamiršo.

Tąsyk pasakojome, kokias nuoskaudas kiekvienai iš jų teko įveikti, kaip ilgai ir kantriai jodvi laukė pirmojo susitikimo. Rodėme, kaip jautru tai buvo. Ir štai po metų pasidomėjome, ar tebejaučia to, pirmojo susitikimo, šventę?

Nacionalinė paieškų tarnyba.

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...