captcha

Jūsų klausimas priimtas

BFL nuotr. LTV1

Prezidentės D. Grybauskaitės metinis pranešimas

Vedėjai:
BFL nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Per antruosius antros kadencijos metus prezidentė pateikė 17 įstatymų projektų, 3 įstatymus grąžino Seimui svarstyti pakartotinai. Per metus šalies vadovė pateikė Seimui ratifikuoti 12 tarptautinių teisės aktų.

Tarp nuveiktų darbų prezidentūra mini 44 naujų teisėjų paskyrimą ir 15 teisėjų perkėlimą į aukštesnės pakopos teismus. D. Grybauskaitė per metus atleido 19 teisėjų, vieną jų – už teisėjo vardo pažeminimą.

Per pastaruosius metus Valstybės gynimo tarybos (VGT) posėdžiuose patvirtinti 6 šalies saugumui svarbūs nutarimai. Į Lietuvą per metus atvyko 32 užsienio valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovai ir pareigūnai.

Prezidentė taip pat per savo antruosius kadencijos metus surengė 77 susitikimus su užsienio šalių atstovais, iš jų – 33 su prezidentais, 23 – su premjerais.

Kaip rašoma prezidentūros pranešime spaudai, D. Grybauskaitė per metus paskyrė 7 Lietuvos ambasadorius, priėmė 21 užsienio šalių ambasadorių skiriamąjį raštą.

Pati prezidentė su 26 vizitais vyko į užsienį, davė 29 interviu Lietuvos, 13 – užsienio žiniasklaidai, taip pat surengė 9 spaudos konferencijas.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...