captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjas Andrius Tapinas. LTV1

„Pinigų karta“: kaip išvengti politikų kabinamų makaronų ir kokius klausimus jiems užduoti?

Vedėjai:
Laidos vedėjas Andrius Tapinas.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Pinigų kartoje“ – netikėtas posūkis. Žado neteks pats laidos vedėjas Andrius Tapinas, o iš rankų jam kris ir duš arbatos puodeliai. Kodėl? Laidos kūrėjai paspendė spąstus politikams, o ištrūkti iš jų pavyko toli gražu ne visiems.

Prasidėjus rinkiminės kampanijos maratonui kandidatai į Seimą išsijuosę puolė belstis į rinkėjų duris ir bendrauti su bendruomenėmis. Tačiau jie nežinojo, kad „Pinigų karta“ rinkėjus aplankė anksčiau ir paruošė juos susitikimams su politikais.

Kaip išvengti politikų kabinamų makaronų ir kokius klausimus jiems užduoti? Iš paprastų rinkėjų kandidatai į Seimą sulauks ir klausimų apie ekonomiką, ir apie asmeninį gyvenimą.

Laidoje bus visko – vieni politikai nesugebės išlementi nė žodžio, kiti surengs surežisuotą spektaklį, tikėdamiesi, kad žurnalistai to nesupras. Dar kiti kalbės tas pačias maldas, kurias visi jau girdėjo, o į konkrečius klausimus atsakyti taip ir nesugebės.

Kaip politikams sekėsi išlaikyti gyventojų egzaminą žiūrėkite trečiadienį, 22.50 per LRT TELEVIZIJĄ.

„Pinigų karta“ primena, kad kiekvienam rinkėjui išvengti makaronų kabinimo padės rinkėjo atmintinė. Ją galite parsisiųsti www.lrt.lt/rinkejui .

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...