captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

„Gyvenimas": sukrečianti lietuvės kova su anoreksija nesujaudino užsienio darbdavių

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Kelis mėnesius gyvenau praktiškai nieko nevalgydama – dienos racionas neturėjo viršyti 120 kalorijų. Taigi, leisdavau sau  išgerti du puodelius kavos su riešutų pienu ir suvalgyti agurką, – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ kūrėjams pasakojo Paula. – Tai – kaip žaidimas su degtukais: neteisingas žybtelėjimas... ir žvelgi mirčiai į akis.“

Kinijoje modeliu dirbusi P. Čepinskaitė prisimena, kaip save kasdien apžiūrinėjo veidrodyje. Nors ji nyko akyse, matomas atvaizdas pačios nė kiek negąsdino.

Psichologai aiškina, kad anoreksija sergančiųjų smegenys nepriima realybės – iki pavojingos ribos sulysęs kūnas tokiems žmonėms gali atrodyti pilnas ir atstumiantis. Pasekmių ilgai laukti nereikėjo – vienos fotosesijos metu išsekusi lietuvė tiesiog susmuko visų akivaizdoje. Tačiau mados industrijos rykliams terūpėjo kuo greičiau baigti dienos darbus.

„Aplinkiniai labai išsigando, pasodino mane ant kėdės, davė vandens ir.... jau po kelių minučių liepė toliau tęsti darbą prieš foto objektyvą“, – prisiminus kraupų nutikimą Paulą nukrečia šiurpas. Kai merginos kūnas nebepriėmė jokio įprasto maisto, darbdaviai tiesiog įsodino ją į lėktuvą ir pasakė, kad yra penkiasdešimties procentų tikimybė, jog jos širdis neištvers ilgo skrydžio.

Atviras lietuvės pasakojimas apie tai, kaip jai pavyko ištrūkti iš klastingos ligos gniaužtų ir dėl ko ji nori įspėti visų merginų mamas – jau šiandien, trečiadienį, 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“. Vedėjas – Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close