captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba": 70 metų trunkančių paieškų atomazga

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šio vakaro paieškų istorijos suvirpins ne vieną širdį, privers  liūdėti ir džiaugtis kartu su šio vakaro mūsų laidų herojais. Ir nieko keista, nes tai, ką ketiname papasakoti, bus iš tiesų labai jautru ir jausminga.

Tokia yra ir pirmoji šio vakaro istorija.  Pernelyg graži ir tyra, kad leistume jai tūnoti nuklotai praeities dulkių, taip ir nesulaukus galimo tęsinio. Istorija apie 1956-aisiais Vilniuje, tuometinėje Margytės gatvėje, užsimezgusią draugystę.

Kitos šio vakaro paieškos atkeliavo pas mus iš Rusijos, Riazanės miesto. Tačiau nutiko taip, kad pagrindiniai šios istorijos dalyviai gyveno būtent čia, Lietuvoje. Ir nebuvo paprasta išsyk susigaudyti, kas yra kas šioje painioje istorijoje.

O štai paskutinės vakaro istorijos herojė – Stefanija, kiek save prisimena, nesiliauja ieškojusi.  Galima sakyti... beveik septyniasdešimt metų. Nuo tada, kai ankstyvoje vaikystėje, jos mama, paliko vaikus vienus namuose, užrėmė duris ir tiesiog išėjo. Netrukus po to, kai dingo mama, dingo ir jaunėlė Stefanijos sesutė. Pokary, beveik prieš septyniasdešimt metų. Ko, atrodytų, dar galima tikėtis? Visgi, matyt iš tiesų viltis miršta paskutinė, nes  Stefanija šį vakarą mūsų viešnia, atvykusi į laidą, kad bent ką sužinotų apie kažin kada iš šeimos dingusią jaunėlę.

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 19.30. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...