captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjas Andrius Tapinas. LTV1

„Pinigų karta“ grįžta!

Vedėjai:
Laidos vedėjas Andrius Tapinas.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Pinigų karta“ grįžta ir nieko nelaukdama čiumpa už pakarpos Seimo veltėdžius – kodėl Seimo nariai imituoja darbą? Sužinosite neefektyviausiai parlamente dirbusių seimūnų penketuką. Parlamentarai praleidinėja privalomus plenarinius posėdžius vieną po kito, bet didelės bėdos nemato. Ieško įvairių pasiteisinimų, tačiau kai kurie iš jų nieko verti.

Ar žinojote, kad už kai kuriuos praleistus posėdžius tautos išrinktiesiems nė nereikia teisintis? Ką nori, tą daro, o kur buvo, nerūpi net pačiam Seimui. 26 milijonai eurų – tiek per metus kainuoja Seimas, tačiau neefektyvus darbas suryja milijonus mokesčių mokėtojų pinigų.

Pakalbėkime apie šventes. Tiksliau, apie jų pabaigą. Sunkmetis pasibaigė, o gyventojai ėmė taškytis pinigais nereikalingoms dovanoms. Gavote įvairių niekučių ir kankinatės nežinodami, ką su jais daryti? Išmesti, grąžinti, perdovanoti?

Pasibaigus masinei švenčių psichozei „Pinigų karta“ pasikapstė sąvartyne. Suskaičiavo, kad pirkdami neapgalvotas dovanas gyventojai į šiukšlyną išmetė dešimtis milijonų eurų. Beveik tiek pat, kiek „suvalgė“ ir Seimas.

Vedėjas Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...