captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Naujųjų išvakarėse „Auksiniame prote” pildosi svajonės

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Tai čiupkit išmanųjį telefoną ir ateikit fotografuotis!” – paragino A.Tapinas žavią 25 metų vilnietę, o A.Valinskas prisipažino: „O kaip įdomu, dar niekada gyvenime nesu daręs asmenukės!” Netrukus visi trys jau šypsojosi fotokamerai. „Smagu daryti neįmanomus dalykus!” – tokiu iš Volto Disnėjaus pasiskolintu šūkiu gyvenime vadovaujasi linksmoji Rita.

Iš tiesų po kiekvieno „Auksinio proto” filmavimo dar keliolika minčių studijoje vyksta šurmulys – fotografavimasis su populiariaisiais Arūnu ir Andriumi, jų autografų dalijimas, netgi žaidimo klausimų aptarimas ir iš įvairių Lietuvos miestų į LRT studiją suvažiavusių svečių bei dalyvių pasakojimai apie gyvus „Auksinio proto” žaidimus. Daugelis vis dar svajoja ir laukia eilėje žaisti populiariausią intelektinį žaidimą LRT studijoje, kitų svajonės jau išsipildė.

Paskutiniame šių metų žaidime „Auksinis protas” kartu su Rita žais ir dar viena vilnietė – 27 metų studentė Veronika Babenkaitė, kuri visus pritenkė pasakojimu apie save: mergina yra stūmusi traukinį! Nustebusiems žaidimo svečiams ir vedėjams Veronika paaiškino, kad tas traukinys nebuvo didelis. „Vienoje turistinėje kelionėje važiavome „siauruku”, staiga sėdo traukinio akumuliatorius, tad teko stumti traukinį”, – linksmai pasakojo išskirtine asmenybe save vadinanti mergina. Veronika mėgsta nuotykius ir svajoja pamatyti Žemę iš kosmoso.

Iš Pasvalio į „Auksinį protą” atvyko dar viena išskirtinė asmenybė – 34 metų istorikas Gražvydas Balčiūnaitis, savo mieste subūręs neformalų ekologinį judėjimą-sambūrį ir avadinęs jį „Anoniminių gamtininkų rateliu”. „Pavadinimas skamba grėsmingai”, – pakomentavo A.Tapinas, paklausęs Gražvydo, ką veikia šio sambūrio nariai. Žinoma, gamtininkai ir daro tai, ką turi daryti kiekvienas gamtą mylintis žmogus – tvarko aplinką, keliauja, būna gamtoje ir ją saugo. Beje, būrys šio puikaus judėjimo narių atvyko palaikyti Gražvydo ir į LRT studiją.

Naujųjų išvakarėse „Auksiniame prote” pamatysime dar tris išskirtines asmenybes – 55 metų teisėją iš Šiaulių Arvydą Martinavičių, 36 metų istorijos mokytoją iš Kauno Rasą Pranevičienę ir 27 metų kaunietį virėją Tautvydą Tėvelį.

„Jei jūs laimėsit, visam žaidėjų šešetui „statot” šventinius pietus”, – šūktelėjo A.Valinskas linksmajam virėjui. – O mes su Tapinu taip pat ateisim užkąst!”

Smagus šventinis žaidimas – tikra naujametinė dovana ir dalyviams, ir svečiams, ir žiūrovams prie televizorių ekranų. Pokštavo linksmai nusiteikę vedėjai, jiems nė kiek nenusileido ir žaidėjai. Beje, paskutinį šių metų „Auksinį protą” lydėjo naujametinė tema – išeinantys Ožkos ir ateinantys Beždžionės metai. Tad šį trečiadienio vakarą – 21.15 val. LRT televizijos studijoje tikrai bus linksma!

Laidą veda Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close