captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

„Karinės paslaptys“: Ukrainos kariai semiasi patirties Lietuvos kariuomenėje

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-osios oro desanto brigados kariai 2014 m. pavasarį pirmieji atvyko į Lietuvą, kai Vašingtonas paskelbė iniciatyvą NATO sąjungininkes Rytų Europoje paremti karine jėga. JAV desantininkai į Lietuvą atsivežė gausybę ginkluotės ir buvo pasiryžę dalytis kovine patirtimi. Reportaže iš Gaižiūnų poligono bus pasakojama apie Amerikos parašiutininkų taktiką ir įspūdingą dekantavimo operaciją.

 

Praėjus keliolikai mėnesių po to, kai Kryme tarnavę Ukrainos jūrų pėstininkai Rusijos pajėgų buvo išvyti iš savo dalinių, grupė Ukrainos karių Lietuvoje semiasi patirties iš Lietuvos kariuomenės instruktorių. Baigę mokymąsi Lietuvos poligonuose ir daliniuose, šie kariai grįš į antiteroristinės operacijos zoną Pietryčių Ukrainoje, kur perduos žinias jauniems kariams – kovotojams už Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenumą.

 

Vokietijos kariuomenės 292-ojo jėgerių bataliono kariai pasakoja apie savo patikrintus „kovinius žirgus“ – šarvuočius „Boxer“. Laidoje – išsamus pasakojimas apie jau XXI amžiuje sukurtą kovinę mašiną, įrodžiusią  patikimumą per misiją Afganistane.

 

„Karinės paslaptys“ – antradienį 22.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidą veda Deividas Jursevičius.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...