captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

„Tikri vyrai“ privertė Seimo narę Agnę Bilotaitę įveikti aukščio baimę

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Dar iki šios užduoties visi dalyviai ir laidos kūrėjai žinojo, kad Seimo narė jaučia stiprią aukščio baimę: „Ji mane lydi nuo vaikystės – pamenu, kieme buvo vaikų, kurie vaikščiodavo namų stogais ir jiems tai būdavo atrakcija, tačiau tik ne man. Niekada tokia nebuvau, todėl ši užduotis man buvo ypač didelis iššūkis“, – atvirai pripažino A. Bilotaitė.

Pakilę į penktą pastato aukštą, projekto „Tikri vyrai“ dalyviai turėjo šokti pro langą, laikydamiesi virvės, ir siena nusileisti žemyn. Kiekvienas dalyvis, prieš lipdamas pro langą, gaudavo detalų instruktažą, tačiau A. Bilotaitei išlipimas nepavyko – tik išlipusi pro langą, moteris ant virvės pakibo žemyn galva. Kelias akimirkas iš baimės sukaustyta politikė į kariškių patarimus reagavo tik žodžiu „negaliu“, tačiau galiausiai jai pavyko atgauti pusiausvyrą ir nusileisti ant žemės.

„Jausmas labai keistas, kai pats esi toks mažas, taip aukštai, ir supranti, kad tavo gyvybė yra ant plauko... Tai yra labai trapu, labai trapu ir, na, tikrai neįprasta“, – atlikusi užduotį savo išgyvenimais dalijosi A. Bilotaitė. Tiesa, tai nebus vienintelis išbandymas šio vakaro laidoje – vėliau dalyviams teks įveikti ir fiziškai bei psichologiškai itin sudėtingą kliūčių ruožą „Vilko takas“. Kuriems iš dalyvių pavyks su juo susidoroti, LRT TELEVIZIJOS žiūrovai sužinos jau šį vakarą 22.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close