captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Nėra lengva į nusistovėjusį kitų žmonių gyvenimą atnešti žinią, kuri šį gyvenimą sujaukia ir gerokai supurto. Priverčia naujai pažvelgti į artimus žmones, apie kuriuos, pasirodo, žinojai anaiptol ne viską.

Taip nutiko abiejų vakaro istorijų herojams.

Kai Gedeminas parašė mums trumputį laišką, kuriame prašė surasti dvi jaunesnes jo seseris, nei jis, nei mes nesitikėjome, kuo šios paieškos baigsis. Nei jis, nei mes negalėjome numatyti, kad išgirsime tokius skirtingus to paties asmens vertinimus. Kad tėvas, kurio Gedeminui neteko pažinti, paliko tokį šviesų atminimą savo dukrų gyvenime. Po penkiasdešimties metų joms papasakojome tai, apie ką namuose nebuvo kalbama. Kuo abi neiškart įstengė patikėti.

O kitos istorijos herojus Rafaelis gimė Rusijoje, Rostove prie Dono. Užaugo Azerbaidžane, pas močiutę. Tuose namuose jautėsi labai mylimas, tačiau viena tema taip pat nebuvo kalbama – kur yra jo mama ir kodėl išvyko iš šalies be jo?

Po močiutės mirties Rafaelis pasiryžo žūtbūt susirasti mamą. Dešimt metų atkaklių paieškų, keturios paros traukiniais į Lietuvą. Vien tam, kad susirastų moterį, kuri jį pagimdė. Kad ją apkabintų ir paklaustų – kuo galiu tau padėti?

Dviejų gyvenimų dramos.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – spalio 22d., 18.55 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidą veda Palmira Galkontaitė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...