captcha

Jūsų klausimas priimtas

Andriaus Lygnugario nuotr. LTV1

Peiliu ginkluotas atlikėjas Deivis puolė aktorių Giedrių Savicką

Vedėjai:
Andriaus Lygnugario nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

„Aš pats medžiodavau, galiu sumedžioti šerną, galiu pats jį išmėsinėti, galiu atidaryti jam pilvą, išimti vidurius – bet čia yra kas kita... nušauti, nužudyti žmogų, man tai yra kažkas baisaus. Negaliu ir nenoriu to įsivaizduoti“, - taip kalbėjo dviem savaitėms prie Lietuvos kariuomenės prisijungęs atlikėjas Deivis Norvilas. Čia atlikėjo laukė ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai sunkios užduotys – mokymams įsibėgus, jam peiliu teko pulti ir savo vaikystės draugą, aktorių Giedrių Savicką.

Tokios pratybos atlikėjo laukė LRT televizijos projekte „Tikri vyrai“ -  mokydamiesi kovinės savigynos, laidos dalyviai turėjo vienas kitą pulti apsiginklavę peiliais, lazdomis bei elektrošoku.

Žymūs šalies žmonės, kurie dviems savaitėms savo gyvenimus iškeitė į mokymus Rukloje, neslėpė – tai kol kas buvo psichologiškai pati sunkiausia užduotis poligone. „Man siaubas kažkoks, ir dar su savo draugu... kokia nesąmonė, prieš žmogų“, - neslėpė susijaudinimo G. Savickas.

„Mane tai visiškai pribaigė. Aš, visų pirma, išvis nenorėjau muštis, nemėgstu muštis, todėl labai kraupiai skambėjo tie vadų žodžiai: žudyk, durk... juos kartojo labai dažnai“, - sukrėstas ką tik patirtų išgyvenimų kalbėjo D. Norvilas. „Aš viską suprantu, aš suprantu, kad mes cia tik imituojame, tačiau viduje jausmai visvien labai sudėtingi“, - šio vakaro laidoje pridurs jis.

Be abejo, pratybos vyko su ginklų muliažais, o kariuomenės vadai pabrėžė, kad smūgiai taip pat turi būti imituojami. Vis dėlto Seimo narei Agnei Bilotaitei teko patirti, ką reiškia tikras elektrošoko smūgis – juo ją „apdovanojo“ Margiris Meilutis. Kaip su tokiais iššūkiais tvarkosi Lietuvos šauktinių gyvenimą išmėginti sutikusios įžymybės, LRT televizijos žiūrovai sužinos jau šį vakarą, 22:30.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...