captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Angelų sargų dienos koncertas

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:
Koncerte dalyvaus Kąstytis Kerbedis, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Vaida Genytė, Vaidas Baumila, grupė „Thundertale“, Vytautas Šiškauskas, Deivis, Neda ir Olegas Ditkovskis, Policijos choras. Koncerto vedėjas – Vytautas Rumšas (jaunesnysis).

Koncerte bus prisiminti ir policijos pareigūnai, žuvę tarnybos metu. Per 25-erius Nepriklausomybės atkūrimo metus žuvo 32 policijos pareigūnai.

Reportažuose – padėkos, skirtos Lietuvos policijai. Tai – istorijos žmonių, kuriems padėjo policijos pareigūnai. Jiems tai buvo eilinė darbo diena, o žmonėms tai buvo gyvybės ir mirties klausimas. Pasakyti policijai „ačiū“ specialiai atvyksta emigrantė iš Londono, kuri jau daug metų gyvena užsienyje. Ji atvyksta pasakyti, kad Lietuvos policija yra pati geriausia. Tuo jai teko įsitikinti, kai trumpam parvyko į savo gimtinę.

Nepamiršti bus ir policijos pagalbininkai – tarnybiniai šunys, kurie padeda ne tik gaudyti nusikaltėlius ir surasti paslėptus narkotikus, bet ir iešoti dingusių žmonių. Netikėtas tarnybinio šuns pasirodymas koncerto scenoje. Žiūrovams kinologas su savo augintiniu ruošia nuotaikingą šokį.

Koncertą žiūrėkite spalio 2 dieną, 18.50 val., per LRT televiziją!

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...