captcha

Jūsų klausimas priimtas

Juras Jankevičius LTV1

Klausimėlis

Vedėjai:
Juras Jankevičius
Kada:
Trečiadienis 01.30 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:24:07
Naujausias Įrašas:

Į paprastą klausimą – daugybė originalių atsakymų. Praeiviai kalba apie pasaulį: kas apie ką sukasi – žemė apie saulę ar atvirkščiai? Pasakoja žmonės apie istoriją: Napoleonas Bonapartas pastatė šv. Onos bažnyčią ar padėjo karaliui Mindaugui nugalėti kryžiuočius? Tačiau net ir labai išsilavinęs žiūrovas „Klausimėlyje" sužinos ką nors nauja: drauge su praeiviais laidos temą paaiškina ir geriausi tos srities žinovai.

Vieni „Klausimėlį“ žiūri, nes tikisi iš eksperto sužinoti ką nors naujo, kitiems labiau rūpi, ką originalaus pasakys Lietuvos gatvių ir skersgatvių praeiviai.
Todėl žiūrovų laukia dvi „Klausimėlio“ laidos versijos – ilgesnė, pažintinė ir trumpesnė, smagioji. „Klausimėlis“ – bene vienintelė Lietuvoje TV laida, kurios žiūrovai gali pasirinkti turinį pagal savo interesus. Ilgesnės laidos trukmė – beveik pusvalandis, trumpesnė telpa į ketvirtį valandos.

Šis sezonas „Klausimėliui“ ypatingas – pavasariop laukia 500-oji serija. Ypatingą jubiliejinės laidos temą galite pasiūlyti ir jūs el.paštu klausimelis@lrt.lt . Nugalėtoją apdovanosime tikrai dosniai.

Kontaktai: Juras Jankevičius, jj@lrt.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...