captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV2

Dokumentinis ciklas „Ukraina: išgyvenę ugnyje“ – per LRT Kultūrą

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Kultūra
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Įvairių šalių spaudoje dažnai skaitome pabėgėlių iš Donbaso pasakojimus. Žmonių, kurie savo akimis matė, kas dedasi šiose karo apimtose teritorijose. Donbaso gyventojai labai skirtingi – vieni nori likti Ukrainos piliečiais, kiti apsigyventi Rusijoje. Šiame cikle kalbama apie tuos, kurie pasmerkė savo tėvynės Ukrainos išdavikus.

l filmas „Ukraina: išgyvenę ugnyje. Po išvadavimo“ (Україна: вижити у вогні. Після звільнення / Ukraine: Surviving The Fire. After liberation (Film 1)

Septynios dienos rūsyje, beveik mėnuo prorusiškų teroristų okupuotose žemėse. Dramatiškas trijų šeimų iš Luhansko likimas. Dar ilgai jiems reikės jėgų atgauti psichologinę pusiausvyrą ir specialistų pagalbos. Ypač berniukui, kuris pražilo nuo teroristų šaudymų, ir mergaitei, kuri vos nemirė nuo bado.

Dokumentinis ciklas

Ukraina

2014

Režisierius: Fuad Alijev

II filmas „Ukraina: išgyvenę ugnyje. Fronto linija“ (Україна: вижити у вогні. Лінія фронту / Ukraine: Surviving The Fire. Front Line (Film 2) 

Antroje ciklo dalyje pasakojama apie priešakinių fronto linijų kovas, gyvenimą, karius. Apie rusų separatistų pasalas ir išdavystes. Kaip „Donbaso“ bataliono kariai metus buvo apsupti prie  Ilovaisko, kaip  „Kijevo Rusios“ bataliono vadas žuvo mūšyje. Apie sunkią kovotojų kasdienybę, pavojus ir tikėjimą savo teisumu. Daugelis jų jau negyvi ar dingę, arba vis dar nelaisvėje...

Dokumentinis ciklas

Ukraina

2014

Režisierius: Andrij Ivanenko

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close