captcha

Jūsų klausimas priimtas

Boriso Godunovo vaidmenį kuria aktorius Salvijus Trepulis. D. Matvejevo nuotr. LTV1

„Durys atsidaro": E. Nekrošiaus „Borisas Godunovas" nacionaliniame dramos teatre

Vedėjai:
Boriso Godunovo vaidmenį kuria aktorius Salvijus Trepulis. D. Matvejevo nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezono uždarymo proga statoma Aleksandro Puškino poetinė drama „Borisas Godunovas“. Spektaklyje – tikri Rusijos istorijos faktai ir žiauri valdovų kova dėl valdžios. Režisierius Eimuntas Nekrošius šiam darbui ryžosi kaip iššūkiui, sakydamas, kad „Boriso Godunovo“ perkėlimas į sceną šiandien reikalauja pilietinės menininko pozicijos.

Gervė. Lotyniškai - Grus grus. Gérvinių šeimos paukštis. Šiuo metu Lietuvoje perinčių gervių yra virš tūkstančio. Tai labai reta rūšis įrašyta į raudonąją knygą. Kas šiais metais kaip raudonojoje knygoje į geriausiųjų Lietuvos kino kūrėjų sąrašą įrašyti nominantai – sužinosite šiame reportaže, o kas laimėtojai – po savaitės, aštuntąjį kartą teikiamų „Sidabrinių gervių“ ceremonijoje.

Kai koncertuodama užsienyje Vėtra užlipa ant scenos, pirmiausia išverčia ką reiškia jos vardas, po to pristato niekam ten nematytą instrumentą - kankles ir... uždainuoja angliškai. Tarp to, kas labai lietuviška ir to, kas labai netikėta - jauna dainininkė Vėtra Trinkūnaitė.

Daug spalvų ir šviesų šiandienos kultūroje...

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...