captcha

Jūsų klausimas priimtas

Boriso Godunovo vaidmenį kuria aktorius Salvijus Trepulis. D. Matvejevo nuotr. LTV1

„Durys atsidaro": E. Nekrošiaus „Borisas Godunovas" nacionaliniame dramos teatre

Vedėjai:
Boriso Godunovo vaidmenį kuria aktorius Salvijus Trepulis. D. Matvejevo nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezono uždarymo proga statoma Aleksandro Puškino poetinė drama „Borisas Godunovas“. Spektaklyje – tikri Rusijos istorijos faktai ir žiauri valdovų kova dėl valdžios. Režisierius Eimuntas Nekrošius šiam darbui ryžosi kaip iššūkiui, sakydamas, kad „Boriso Godunovo“ perkėlimas į sceną šiandien reikalauja pilietinės menininko pozicijos.

Gervė. Lotyniškai - Grus grus. Gérvinių šeimos paukštis. Šiuo metu Lietuvoje perinčių gervių yra virš tūkstančio. Tai labai reta rūšis įrašyta į raudonąją knygą. Kas šiais metais kaip raudonojoje knygoje į geriausiųjų Lietuvos kino kūrėjų sąrašą įrašyti nominantai – sužinosite šiame reportaže, o kas laimėtojai – po savaitės, aštuntąjį kartą teikiamų „Sidabrinių gervių“ ceremonijoje.

Kai koncertuodama užsienyje Vėtra užlipa ant scenos, pirmiausia išverčia ką reiškia jos vardas, po to pristato niekam ten nematytą instrumentą - kankles ir... uždainuoja angliškai. Tarp to, kas labai lietuviška ir to, kas labai netikėta - jauna dainininkė Vėtra Trinkūnaitė.

Daug spalvų ir šviesų šiandienos kultūroje...

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close