captcha

Jūsų klausimas priimtas

Parodos „Švytintys<br> pjaunantys<br> dūžtantys“ eksponatas. LTV1

„Durys atsidaro“: menas iš stiklo

Vedėjai:
Parodos „Švytintys
pjaunantys
dūžtantys“ eksponatas.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Stikliniai dubenys, stiklinės, stiklo buteliai, stiklinės vazos, taurės, taurelės, stiklainiai – namuose, darbas, galbūt, stikliniame dangoraižyje, o galerijoje – stiklo meno ir vitražo paroda. Paroda „Švytintys, pjaunantys, dūžtantys“ itin reta proga pažvelgti pro ir į šiuolaikinį stiklą parodų salėje „Titanikas“, itin reta proga, tarp tokio dažno mūsų gyvenime stiklo. 

Su menu nesusijusiam žmogui studijos VDA gali atrodyti kaip kosmosas. Ten studijuojantys dažnai pavadinami kosmonautais, o jau antrus metus visus juos suvienija dviejų savaičių „Kosminė odisėja“. Studentų meno dienų festivalis šiemet susipažindins su per 50 tokių jaunų menininkų, o mes simboliškai pristatome du... jaunus tapytojus „Kosminėje odisėjoje“. 

Daugiau nei dešimtmetį Osle gyvenantis ir kuriantis Ignas Krunglevičius Lietuvoje kviečia į pirmąją personalinę parodą „Privatus sintaksės virusas“. Galerijoje „Vartai“ nuo mūsų nebeatsiejamų technologijų permastymas, kompiuterio sugeneruoto balso šiurpumas ir dėmesys nuolatinei nerimo būsenai.

Atverkite duris į ten iš kur sklinda spalvos, garsai, vaizdai ir tikri žmonės.... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...