captcha

Jūsų klausimas priimtas

Žurnalistė Aistė Stonytė-Budzinauskienė. LTV2

Tarptautinės teatro dienos išvakarėse – speciali laida „Legendos“ per LRT Kultūrą

Vedėjai:
Žurnalistė Aistė Stonytė-Budzinauskienė.
Kada:
Kanalas:
LRT Kultūra
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Pasaulyje 54-ąjį kartą minint tarptautinę teatro dieną, laidos „Legendos“ kūrėjai parengė specialią laidą, skirtą teatrui. Legendiniai Lietuvos teatro aktoriai ir režisieriai pasidalins mintimis apie teatrą – savo šventovę, o neretai ir pragarą.

Režisieriai Rimas Tuminas, Aurelija Ragauskaitė, Povilas Gaidys, aktoriai Vytautas Paukštė, Eglė Gabrėnaitė, Regimantas Adomaitis, Gražina Balandytė, Gediminas Girdvainis ir daugelis kitų žinomų mūsų šalies teatro korifėjų kalbės apie nematomą žiūrovui teatro pasaulį, kuriame jie gyvena ir kuria.

„Kiekvieną kartą kalbindama garsius mūsų teatro aktorius, galvoju kokia keista ir sudėtinga jų profesija, kuri vienu metu yra ir prakeiksmas, ir patepimas. Jų darbas alinantis, efemeriškas, ne visada tinkamai įvertinamas, reikalaujantis dvasinių, neretai ir fizinių, kančių ir, nepaisant visko, tik kurdami teatro žmonės jaučiasi laimingi. Šita laida – tai mūsų padėka teatro žmonėms, dovanojantiems teatrinį stebuklą žiūrovams“, – sako laidos vedėja žurnalistė Aistė Stonytė- Budzinauskienė.

„Legendos“ – kovo 26 d. 19 val. per LRT Kultūrą.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close