captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: moteris ir dvi jos mamos

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Pirmoji vakaro istorija privers pamąstyti apie tai, kad yra dalykų, kurių nepajėgia ištrinti iš atminties nei kasdieniai rūpesčiai, nei pralėkę metai, nei nauji gyvenimo kely sutikti bendrakeleiviai.

Kadaise dvi mažos mergaičiukės turėjo vieną bendrą vardiklį. Skaudų ir sunkiai suvokiamą vaiko protui – betėvystę. Ne, jos nebuvo našlaitės. Kažkur tebegyveno jų tėvai. Tik jos jiems nebuvo reikalingos. Ir nežinia kiek gėlos suplūsdavo į jų mažas širdeles, kai ištuštėjusiose internato patalpose likdavo vos dviese.

Po kurio laiko  vienos iš jų neliko. Išvažiavo į naują šeimą. Seniai tai buvo. Bet, matyt,  ilgesio būta stipraus, nes ir po ilgų dešimtmečių rūpi sužinoti, kur ir kaip yra ji, draugė, iš tos, kadaise sprangios vaikystės..

O vakaro pabaigoje priminsime vieną istoriją, kurią rodėme prieš.. keturiolika metų. Tądien studijoje susitiko jauna moteris ir dvi jos mamos. Viena, kuri vos pagimdžiusią paliko, ir kita, kuri paliktąją užaugino kaip savą. 

Aplankydami šios istorijos herojus dar kartą domėjomės, kas per tuos keturiolika metų pasikeitė ar nutiko jų gyvenime? Ar tąsyk susitikimo metu, stebint kameroms duoti pažadai neišgaravo vos išėjus iš studijos? Pagaliau, ką atrandi, kai netenki iliuzijų?

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį 19.30 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close