captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Pirmadienio laidoje papasakosime apie paieškas, kurias pradėjome nagrinėti daugiau kaip prieš dešimtį metų. Tąsyk ieškodama savo artimųjų į laidos rengėjus kreipėsi Stasė. Tik tik po didžiosios savo gyvenimo netekties – palaidojusi dukrytę. Ir galbūt būtent artimųjų paieškos, viltis surasti savus, gelbėjo ją tomis skausmo prisigėrusiomis dienomis. Bent kiek bukino širdgėlą.

Stasė gerai nė nežinojo, ko galėtų ieškoti. Ką galėtų turėti? Tuomet pavyko surasti Stasei motiną. O jau iš jos Stasė sužinojo, kad buvo vyriausia iš šešių motinos pagimdytų dukrų. Kad nė vienos mama neaugino, kad nė vienos gyvenimu nesidomėjo. Taip netikėtai prie jos namo slenksčio atsiradusiai pirmagimei tegalėjo pasakyti, kad visos jaunesnės jos seserys gimė ne  Lietuvoje. O ten, kur mergaičių gimdytoja būdavo išvykusi uždarbiauti – Kazachstane ir Azarbaidžane.

Nuo to laiko praėjo daug metų.  Stasė tebeieško savo seserų. Tačiau nei ji, nei laidos rengėjai negalėjo numanyti, su kokia žinia ją aplankysime ir apie ką teks papasakoti. Ne tik jai, bet ir kitai moteriai, kaip išaiškės, taip pat ieškančiai.

Ir dar kelios išblaškytų artimųjų istorijos bei smagus pasakojimas, kuris privers šyptelėti – kaip visgi ilgainiui nutolstame nuo savo atvaizdų jaunystės nuotraukose.

Rugsėjo 24 d. 18.55 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...