captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: po dešimtmečių atpainiotos detektyvinės pinklės

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Inga ieškojo savo brolio ir mamos. Apie brolį, Romą Ramonaitį, tebuvo girdėjusi, neva šis gimė Vilniuje 1969-aisiais. O motina, anot gandų, seniai ištekėjo už karininko, apsigyveno Karaliaučiaus srityje ir susilaukė dviejų dukrelių. 

Tądien pasikvietėme Ingą į Vilnių ir pasiūlėme pačiai dalyvauti paieškose. Kad kartu su mumis žingsnis po žingsnio priartėtų prie ilgus metus ieškotų atsakymų, prie gyvenimo tos, apie kurią, kaip pasirodys, tiek mažai težinojo.

Kita vakaro istorija  įtikins, kad niekada nevalia nuleisti rankų. Net jei ilgi nežinios metai blukina viltį ir slopina tikėjimą, kad yra tų, kieno esi laukiamas.

Prieš mėnesį rodėme vieną paieškų skelbimą. Tąsyk Kelmės gyventoja Diana kalbėjo mums, kad apie savo artimuosius, tuos, kurių ieškojo, nežino nieko. Net nebuvo tikra, ar yra ko ieškoti. Tik nedrąsiai vylėsi, kad galbūt kas nors žino apie ją, kad galbūt kas nors taip pat jos ieško.

Ir ką gi? Neseniai dar kartą vykome į Kelmę. Tik visai kitokia nuotaika lydėjo mūsų kūrybinę grupę šioje, antroje, kelionėje pas Dianą.

Pramanytas ir realus gyvenimo scenarijus. Kone detektyvinės pinklės, kurias reikėjo išmazgyti.

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 18.50 val. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close