captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė. LTV1

„Ryto suktinis“: karaimų Firkovičių šeima

Vedėjai:
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šeštadienio rytą praskaidrins obojininkų kvintetas, kuriam vadovauja Robertas Beinaris. Tai penki rimtai nusiteikę vyrai, kurių repertuare ne vien klasika – įvairi muzika. Ar tiesa, kad obojus – beišnykstantis instrumentas? Skandinavijoje tai tikras „deficitas“. Robertas Beinaris ir jo kolegos bei studentai mato geras prognozes – obojininkai pagal savo profesiją darbą visuomet suras.

Zita Kelmickaitė  labai smagiai diskutuos apie maistą. Šį kartą jos viešnia – ekonomistė Guoda Azgurdienė, išleidusi knygą „Maistas. Ką mes darome su juo, o jis su mumis“. Knygos autorė dalysis savo pastebėjimais ir patarimais.

Ką reiškia istorijoje vienas asmuo – sąžiningas, doras, darbštus ir tikrai ištikimas savo tautai? Karaimų kilmės šventikas Mykolas Firkovičius – tarsi kelrodė žvaigždė, parodžiusi kelią į išlikimą. Didžiausias džiaugsmas – vasaros mokykla, sukviečianti karaimus iš įvairiausių pasaulio vietų. Apie karaimą Mykolą Firkovičių ir jo nuopelnus karaimų tautai byloja palikti darbai, kuriuos šiandien tęsia jo mylimos moterys: dukra Karina Firkovič ir žmona Halina Kobeckaitė. O prisiminimais apie vaikystę ir muzikuojančią Firkovičių šeimą dalysis 90-metė Mykolo sesuo Liudmila Firkovič-Maškevič.    

Vedėja Zita Kelmickaitė.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close