captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

„Nacionalinėje paieškų tarnyboje“ – trys lietuviškos istorijos su urugvajietišku prieskoniu

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Pirmoji paieškų istorija atves mus ten, kur savo noru šiaip jau niekas neina. Šį kartą pagalbos prašymas pasiekė mus iš uždaros erdvės, daug metų tapusios antraisiais namais vienai dar jaunai moteriai. Rašydama mums, Loreta netikėjo, kad imsimės jos paieškų. Ne todėl, kad šios paieškos buvo tokios beviltiškos.  

Didžiausias abejones jai kėlė tai, ar išklausysime jos, į gyvenimo paribius nublokštos moters, prašymą. 

Antroji istorija – gana nedažnas vyro bandymas susigrąžinti dukrą. Dukrą, kurios po skyrybų su žmona nematė daugiau nei dvidešimt metų. Kuri suaugo be jo tėviškos meilės, be jo rūpesčio ir dėmesio. Tik ar reikės daugiau nei po dvidešimties metų dukrai tėvo?

Viso gyvenimo kelione pavadins Lotynų Amerikoje, Urugvajuje gimęs ir augęs Edmundas Andriuškevičius sugrįžimą į niekada nematytą tėviškę. Į vien iš tėvų pasakojimų pažįstamą kraštą. Ar nenuvylė jo Lietuva, tokia, kokią pamatė?

Ir istorijos virsmų atskirtos ir supriešintos šeimos drama. Algiui buvo lemta gimti tremtyje, iškart po karo. Ir ne jo kaltė, kad į Lietuvą jis sugrįžo tik su tėvu, ilgiems gyvenimo metams atskirtas nuo motinos, nuo sesers ir brolio, nuo visų artimųjų. 

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...