• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Laidos

LTV1

Laba diena, Lietuva

Artimiausios laidų transliacijos: 2015-08-28 / 00:00 , 2015-08-28 / 14:00

Naujienos skanios tol, kol karštos. O svarbūs įvykiai dažnai nutinka ne tik dieną, bet ir iki pietų. Apie juos praneš nauja aktualijų laida „Laba diena, Lietuva!“

Nuo 13.55 val. iki 15.50 val. tiesiogiai, pasitelkę naujausias technologijas, LRT TELEVIZIJOS žurnalistai rodys, kas vyksta visoje šalyje. „Pačios naujausios žinios iš LRT radijo ir televizijos studijų ir truputis muzikos atokvėpiui,  aktualūs interviu ir ne mažiau intriguojantys archyvo kadrai. Visa tai – laidoje „Laba diena, Lietuva!“. Jeigu šalia nėra televizoriaus – ne bėda – susitiksim kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrane.  Juk  įdomu, kas vyksta dabar“, – sako laidos vedėjas ir prodiuseris Juras Jankevičius, kartu su operatoriumi Pauliumi Dautartu pelnęs ne vieną apdovanojimą novatoriškos žiniasklaidos konkursuose.

Dažnai dar iki vidudienio nutinka įvykių, apie kuriuos pranešti būtina. „Laba diena, Lietuva!“ žiūrovai apie juos sužinos pirmieji. „Kai kas sako, kad tai lengvosios žinios, bet tai netiesa, nes mes sunkiai dirbsime – tam, kad žiūrėti būtų lengva“, – sako LRT TELEVIZIJOS veteranas ir vienas iš laidos vedėjų H. Vaitiekūnas.

„Laba diena, Lietuva!“ pasikeisdami ves Henrikas Vaitiekūnas, Deividas Jursevičius, Reda Gilytė ir Juras Jankevičius. Drauge dirbs Monika Petrulienė, Jevgenijus Bardauskas, Ugnė Galadauskaitė, Arnas Mazėtis ir visi LRT TELEVIZIJOS korespondentų punktai visoje Lietuvoje.

„Laba diena, Lietuva!“ tęs dienos naujienų srautą LRT TELEVIZIJOS eteryje. Nuo 6 iki 9 kasryt naujausias žinias praneš informacinė laida „Labas rytas, Lietuva!“.

Dalinkis


Komentuoti gali tik registruoti vartotojai