• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Elito kine“ – 2011 m. geriausias Šiaurės Europos filmas „Beždžioniautojos“ (Apflickorna / She Monkeys)

2014-04-30 / 22:30

Tarptautiniame Berlyno kino festivalyje juosta apdovanota specialiu ,,Krištolinio lokio“ prizu, Tribekos kino festivalyje pripažinta geriausiu ilgo metražo filmu, tarptautiniame Geteborgo kino festivalyje tapo geriausiu Šiaurės Europos filmu, taip pat gavo FIPRESCI apdovanojimą.

Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Merlinas“ (Merlin)

2014-05-01 / 08:30

Netrukus karaliumi tapsiančiam Artūrui kaip niekada reikia stebuklingos pagalbos. Kai jo išrinktoji Gvineverė tampa įkaite niūriame požemyje, o jis neturi savo stebuklingojo kardo Ekskaliburo, Artūrui belieka ieškoti pagalbos pas savo ištikimą draugą Merliną.   

Kultinė britų animacija: „Volisas ir Gromitas: gyvenimas arba mirtis“ (Wallace and Gromit in A Matter of Loaf and Death)

2014-05-01 / 09:00

Volisas ir Gromitas pradeda naują verslą – savo namuose įsirengia sandėlį ir pyragaičių kepyklą, kur Voliso išradingumo dėka viskas mechanizuota.   

Kultinė britų animacija: „Volisas ir Gromitas – per plauką nuo pavojaus“ (Wallace and Gromit in a Close Shave)

2014-05-01 / 09:35

Tai trečioji Voliso ir Gromito nuotykių dalis. Draugai nutaria tapti verslininkais – išradėjas Volisas parūpina protingų įrenginių langams plauti, o Gromitas dirba. Vieną dieną Volisas sukuria naują įrenginį – avių prausimo ir kirpimo aparatą...