Šiandien Vilniuje+5°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Dokumentinis filmas „Mūsų pasaulis. Japonija: senstančios visuomenės iššūkiai“(This World. The Great Japanese Retirement)

2015-03-30 / 22:15

Pasaulyje, kuriame panikuojama dėl vis augančios mūsų žemyno populiacijos, Japonija susiduria su ypatinga ateitimi, kurioje per 40 metų jos gyventojų gali sumažėti trečdaliu. Viena iš priežasčių – Japonijoje gimsta per mažai vaikų. Filmas tiria Otaku kultūrą – moksliukų pasaulį, kuris yra pamišęs dėl žaidimų ir...

„Elito kine“– pelningiausias visų laikų Švedijos filmas „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo“ (The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared)

2015-04-01 / 21:30

Nugyvenęs ilgą ir gražų gyvenimą tuoj sulauksiantis šimtmečio Alanas Karlsonas atsiduria senelių namuose. Jis tiki, kad tai jau paskutinė stotelė. Tačiau sveikata žmogus niekuomet nesiskundė, o leisti dienas su nukvakusiais senukais irgi nėra jo svajonė. Todėl savo 100 metų jubiliejų Alanas nusprendžia atšvęsti su trenksmu:...

Britų trileris „Palikimas“ (Legacy). Premjera.

2015-04-02 / 21:30

Veiksmas vyksta 8-ajame dešimtmetyje Londone, kai šaltasis karas jau pasiekęs apogėjų. Pagrindinis filmo veikėjas Čarlzas Torogudas neseniai grįžo iš karinės tarnybos ir tapo slaptosios britų žvalgybos organizacijos MI6 bendradarbiu. Jam patikėta užverbuoti  SSSR ambasados darbuotoją Viktorą Kozlovą.   

Dokumentinis filmas „Jonas Paulius II Amerikoje. Suvienyti žemyną“ (John Paul II in America: Uniting a Continent). Premjera.

2015-04-05 / 16:15

Popiežiaus Jono Pauliaus II kelionės į Ameriką paliko šio žemyno gyventojams neišdildomą įspūdį, susitikimai su juo atsimenami iki šiol. Šventojo Tėvo kelionė iš Argentinos į Aliaską įkvėpė minias žmonių, išugdė naują kartą, kuri net pakeitė istorijos eigą.   

Šv. Velykoms. JAV drama „Barabas“ (Barabbas).

2015-04-05 / 17:15

Vaidina: Billy Zane, Cristiana Capotondi, Filippo Nigro, Valentina Carnelutti, Hristo Shopov, Marko Foschi, Paolo Seganti, Franco Kastelano, Maria Christina Heller, Giampiero  Judica, Valentina Carnelutti, Mateo Branciamore, Lorenzo Balducci  

JAV nuotykių filmas „Leprekonų medžioklė“ (Chasing Leprechauns)

2015-04-05 / 23:15

Iš Airijos tautosakos atkeliavęs  nykštukai leprekonai –  tai aukso laikytojai ir ieškotojai. Šiaip žmonėms nepavojingi, bet vargas tam, kas pagrobs jų aukso puodą. O tokių gobšuolių netrūksta. Leprekonai visada randa savo skriaudėjus ir keršija. Todėl tų, kurie ryžtasi ...

Kanadiečių romantiška drama „Birželis sausio mėnesį“ (June in January). Premjera.

2015-04-06 / 10:30

Džun Freizer  nuo paauglystės įsivaizdavo savo vestuves tiktai birželio mėnesį, kai žydi bijūnai ir vėdrynai, – tą reiškia net jos vardas – ir net sugebėjo su savo mama apsvarstyti bei suplanuoti kiekvieną smulkmeną. Tačiau mama netrukus mirė.   

Vokiečių melodrama „Mažoji ledi“ (Die Kleine Lady)

2015-04-06 / 17:20

XIX amžiaus pabaiga, Niujorkas. Devynmetė Emili kartu su savo našle motina laiminga sau gyvena darbininkų kvartale. Bet kai vieną gražią dieną pasirodo ponas iš Europos ir praneša, kad ji yra vienintelė turtingos grafienės įpėdinė, mergaitės pasaulis staiga apvirsta aukštyn kojom.