captcha

Jūsų klausimas priimtas

Operacija „Keksas" (Operation Cupcake). Komedija. JAV

Atostogų po tarnybos Vokietijoje parvykęs pulkininkas Grifas Karsonas suvokia, kad šeimoje jo laukia ne viena staigmena. Būdamas svetimoj šaly jis atitrūko nuo žmonos ir dviejų  paauglių atžalų. Vaikai taip greitai auga ir vis daugiau laiko praleidžia su draugais, žmona rengiasi atidaryti naują kepyklėlę, o jos verslo partneris – slidus tipas.

Vaidina: Dean Cain, Kristy Swanson, Wade Williams, Donna Pescow, Ryan Bittle, William R. Moses, Galadriel Stineman, Alec Gray, Michael McCafferty, Annie Korzen, Susan Grace

Atostogų po tarnybos Vokietijoje parvykęs pulkininkas Grifas Karsonas suvokia, kad šeimoje jo laukia ne viena staigmena. Būdamas svetimoj šaly jis atitrūko nuo žmonos ir dviejų  paauglių atžalų. Vaikai taip greitai auga ir vis daugiau laiko praleidžia su draugais, žmona rengiasi atidaryti naują kepyklėlę, o jos verslo partneris – slidus tipas. Tad Grifas namie pasijunta nereikalingas. Tačiau žmona skatina imtis atsakomybės už šeimos verslą. Per daugelį metų karinę taktiką perpratęs Grifas imasi jos ir naujajame darbe, bet net nenujaučia, kuo visa tai baigsis. Pavertęs kepyklą karo veiksmų zona, vos jos nepaleidžia dūmais. Nusivylusi žmona pagrasina skirtis, jei jis neprisiderins prie šeimos gyvenimo ritmo. Nepratęs pasiduoti pulkininkas nutaria įrodyti, jog visą dieną yra pasirengęs dirbti tėvu ir vyru, kad tik visam gyvenimui neliktų vienišu kariškiu.

Komedija

JAV

2012

Režisierius: Bradford May

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...