Šiandien Vilniuje+12°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Rubikoną peržengęs „Auksinio proto” dalyvis turi šansą apskristi pasaulį

2014-09-17 / 21:15

Kaip ir kiekvieną trečiadienį 21.15 val. LRT eteris rugsėjo 17-osios vakarą bus skirtas intelektinių žaidimų gerbėjams. Šįkart TV žaidimo „Auksinis protas” studijoje azartas ir įnirtinga kova vyks tarp šešių vyrų, tačiau tik vienas jų pateks į žaidimo finalą ir toliau kovos dėl „Auksinio proto”...

„Labas rytas, Lietuva“: ar toliau džiaugsimės auksiniu rudeniu?

2014-09-18 / 06:00

Nors nelegaliai dirbančių asmenų kasmet nustatoma mažiau, tačiau sukčiaujančiųjų darbdavių laukia griežtesnė atsakomybė. Studijoje svečiuosis socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.  

„Laba diena, Lietuva“: apie pilietinę gynybą.

2014-09-18 / 14:00

„Laba diena, Lietuva“ - apie pilietinę gynybą. Šaulių sąjungos vado klausime, ar visuomenė suvokia, kad karo atveju gintis turėtume kiekvienas.

Pasaulio dokumentika: „Naskos linijų paslaptys“ (Nasca Lines Decoded)

2014-09-18 / 23:40

Gigantiškos linijos bei žvėrių, žmonių, geometrinių formų figūros, plytinčios  tūkstančius kilometrų ant Naskos plato pietinėje Peru dalyje, – viena iš didžiausių pasaulio mįslių.  

„Stilius“: kaip atrodo kolekcininkės R. Zabulienės namai?

2014-09-20 / 19:30

Kaip atrodo kolekcininkų namai ir kokią vietą juose užima meno kūriniai? Būtent dėl meno žinoma bankininkė Ramunė Zabulienė pravėrė mums savo namų duris. Ne paslaptis, jog daugelį metų Zabulių pora domisi menu ir kaupia unikalius autorinius darbus, kuriems namuose kartais pritrūksta net sienų.   

Britų istorinis fantastinis serialas „Da Vinčio demonai“ (Da Vinci’s Demons) 5, 6 d.

2014-09-20 / 23:00

Leonardas da Vinčis buvo ne tik didis menininkas, bet ir genialus mokslininkas, inžinierius, ilgam pralenkęs savo laiką. Daugelis pasaulio mokslininkų atidžiai studijavo šio fenomenalaus žmogaus biografiją, o vienas  iš tyrėjų Kenetas Klarkas pripažino, jog „Leonardo da Vinčio gyvenimas – tai didelis, dar...

JAV fantastinė drama „Gaivalas internete“ (Delete)

2014-09-21 / 22:00

Po klastingos grėsmingo viruso atakos prasideda nuolatiniai ryšio trukdžiai visame pasaulyje. Žurnalistė Džes ir jos draugas programišius nujaučia, kad laukia niūri ateitis, internetas tapo dirbtiniu intelektu, sukurtu dėl vieno tikslo – sunaikinti žmoniją.   

Dokumentinio kino vakaras: „Prezidento kabineto vadovai“ (Presidents’ Gatekeepers), 2 d.

2014-09-22 / 23:30

Filmo autoriai supažindina mus su  paskutiniųjų devynių prezidentų kabineto vadovais. Šios pareigos kartais vadinamos antra pagal sunkumą profesija. Gal jie ir ne patys įtakingiausi žmonės pasaulyje, tačiau sėdi bene galingiausios pasaulio valstybės JAV prezidento pašonėje.