Šiandien Vilniuje+2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Ryto suktinis“: kaip atrodo kapinės Australijoje?

2014-11-01 / 10:00

Apie cirko artistų panteoną Kaune ir jame palaidotas prieškario Lietuvos cirko žvaigždes bei jų likimą papasakos žurnalistas, cirko istorikas Alvidas Jancevičius. Cirko artistas Zigmundas Černiauskas pasidalys prisiminimais apie savo šeimą, palaidotą  šiame panteone.

„Istorijos detektyvai“: kodėl Lietuvoje saugomi sovietiniai simboliai ?

2014-11-01 / 13:00

Kodėl Žaliojo tilto skulptūros kelia tokias dideles aistras? Kodėl Lietuvoje liko ir daugiau okupacinių simbolių? Ką su jais daryti? Atsakymų į šiuos klausimus bus ieškoma LRT laidoje „Istorijos detektyvai“ kartu su Virginijumi Savukynu šį šeštadienį 13.00 val. per LRT televiziją.

Lapkričio 1 d. per LRT Kultūrą – Giuseppe‘s Verdi „Requiem“

2014-11-01 / 19:15

Didingąjį Giuseppe‘s Verdi „Requiem“ atlieka: Sandra Janušaitė (sopranas), Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas), Edgaras Montvidas (tenoras), Tadas Girininkas (bosas), Kauno miesto simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras.

„Stilius“: kaip Zbignevas Levickis derina savyje įstabų muzikavimą ir stulbinamą humorą?

2014-11-01 / 19:30

Apie rudenį, liūdesį ir išėjusius laidoje kalba Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikininkas ir LRT TV projekto „Auksinis balsas“ teisėjas Zbignevas Levickis. Viešumoje nuolat juokaujantis, tačiau vidinius išgyvenimus giliai slepiantis muzikas atveria, kodėl ruduo jam – kančios ir liūdesio...

„Auksinio balso“ iššūkis – opera!

2014-11-01 / 21:00

Šį šeštadienį vieninteliame Lietuvoje tikro garso TV konkurse karaliaus opera. Kaip šio žanro egzaminą išlaikys 10 garsių Lietuvos atlikėjų?

„Tapatybė.LT“: Nėrius Pečiūra-Atsuktuvas: dauguma užsienyje gyvenančių lietuvių nepraranda ryšio su Lietuva

2014-11-01 / 23:30

Žurnalistas ir muzikantas Nėrius Pečiūra – Atsuktuvas, muzikinę veiklą pradėjęs 1988 metais, kai kartu su grupėmis Antis ir Bix sudalyvavo legendiniame „Roko marše per Lietuvą“, paskutinius trejetą metų įrašinėjo savo naujas dainas ir jas iliustruojančius vaizdo klipus filmavo lietuvių gausiai gyvenamoje...

„Labas rytas, Lietuva”: valdžia svarsto kitų metų valstybės biudžetą, tačiau daugeliui gyventojų jis mažai rūpi. Kodėl vertėtų pasidomėti šalies finansais?

2014-11-03 / 06:00

Valdžia svarsto kitų metų valstybės biudžetą, tačiau daugeliui gyventojų jis mažai rūpi. Kodėl vertėtų pasidomėti šalies finansais?

„Naktiniame eksprese“ – aktorius Darius Meškauskas

2014-11-04 / 21:30

Meškauskas iki „Hamleto” ir po jo – tai du skirtingi aktoriai. Taip apie save kalbėjo vienas kūrybingiausių, įdomiausių teatro ir kino aktorių Darius Meškauskas, šiais metais peržengęs penkiasdešimtmečio ribą.

„Durys atsidaro“: kino ekranuose – „Scanorama“

2014-11-04 / 22:30

„Leisk man pabūti tau šiaurės pašvaiste. Dvi savaites ir dar tris dienas. Tau nereikia važiuoti į šiaurę. Susitikime kino teatre", – šnabžda 12-tasis kino festivalis „Scanorama“, kaip šiaurės pašvaistė kino salėse švytėsiantis visos Europos, ir ne tik...