Šiandien Vilniuje+17°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Ryto suktinyje“ – daug šiltų ir nuoširdžių žmonių

2015-05-23 / 10:15

Šeštadienį lankysimės Trakų rajone, Pastrėvio kaime. Pastrėvio bendruomenės pirmininkė Viktorija Juknevičienė ir keramikė Rasa Rakauskienė papasakos, kaip gimė idėja kaime įkurti Amatų centrą, o jo mažieji lankytojai – apie čia kuriamus molinius stebuklus.

„Durys atsidaro": E. Nekrošiaus „Borisas Godunovas" nacionaliniame dramos teatre

2015-05-23 / 11:10

Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezono uždarymo proga statoma Aleksandro Puškino poetinė drama „Borisas Godunovas“. Spektaklyje – tikri Rusijos istorijos faktai ir žiauri valdovų kova dėl valdžios. Režisierius Eimuntas Nekrošius šiam darbui ryžosi kaip iššūkiui, sakydamas, kad...

Lietuvos futbolo taurės finalo rungtynės „Žalgiris“ – „Atlantas“

2015-05-23 / 13:55

Lietuvos futbolo taurės turnyre liko vienerios pačios svarbiausios rungtynės. Kam atiteks garbinga taurė: čempionui Vilniaus „Žalgiriui“ ar bene rimčiausias pastarųjų metų jo konkurentui Klaipėdos „Atlantui“?

„Eurovizijos 2015“ finalas - tiesiogiai per LRT televiziją, LRT radiją ir internetu www.lrt.lt

2015-05-23 / 22:00

Šeštadienį 22 val. prasidės „Eurovizijos 2015“ dainų konkurso finalinis etapas. Visa Europa ir Australija stebės 27 valstybių pasirodymus. Mūsų pora Monika Linkytė ir Vaidas Baumila dainuos septinti.

„Naktinis ekspresas“. Teatro sezonas – pilkas ir be ambicijų?

2015-05-26 / 21:00

Baigiasi dar vienas teatrų sezonas. Ne kartą nuskambėjo nuomonės, kad tai buvo pilki teatro metai, be didesnių įvykių, be ryškesnių tendencijų, be ambicijų. Tačiau naujas tendencijas, atsirandančius reiškinius ne taip lengva pastebėti iš karto, teigia teatrologė Jurgita Staniškytė.

„Naktinis ekspresas“. Ar turi kur skristi kino gervės?

2015-05-27 / 21:00

Gegužės 30-ą dieną įvyks didžiausia Lietuvos kino šventė – „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai, įteikiami geriausiems kino režisieriams, aktoriams, operatoriams, kitiems filmų kūrėjams ar net studentams. Filmų, sukuriamų per metus mūsų šalyje, skaičius pastaruoju metu labai išaugo (pernai sukurta ir kino...

„Naktinis ekspresas“. Kodėl mums reikalinga kultūra?

2015-05-28 / 21:00

Visą sezoną laidoje kalbėjome apie įvairiausius kultūros gyvenimo įvykius, reiškinius, susitikome su kultūrą kuriančiais žmonėmis. Net žymiausi, ryškiausi Lietuvos menininkai labai dažnai turėdavo įrodinėti, kad jie reikalingi visuomenei, kad kultūrą reikia remti. Ne finansuoti, o remti.