Šiandien Vilniuje+16°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Emigrantai“ – apie bėgančius nuo gresiančio skurdo

2014-09-30 / 18:50

 „Jeigu tėvynė manęs nemyli, kodėl aš ją turėčiau mylėti?“ – su ašaromis akyse klausia laidos „Emigrantai“ herojus Rimas, iš Lietuvos pabėgęs dėl pinigų stygiaus ir nesąžiningų darbdavių. Šį antradienį socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ per LRT televiziją...

„Specialus tyrimas“: tvarkydama buvusio nuomininko paliktą netvarką, šeimininkė... neteko rankos

2014-09-30 / 21:15

Nelegalių sprogmenų gamyba Lietuvoje baudžiama laisvės atėmimu. Tačiau ir tai nesustabdo pirotechnikos entuziastų. Vienas iš tokių pagamino bombą-siurprizą ir paliko jį nuomoto buto spintoje. Tvarkydama buvusio nuomininko paliktą netvarką, buto šeimininkė... neteko rankos.

„Durys atsidaro“: pripažintasis „Lošėjas“ – Lietuvos ekranuose

2014-09-30 / 22:30

Kviečiame Jus pažaisti žaidimą. Kol kas jo taisyklės tokios: mes pristatome Jums spektaklio premjerą, vyksiančią Valstybiniame Jaunimo teatre, o Jūs žaidžiate toliau: perkate bilietą, lyginatės marškinius, skubate iki trečio skambučio, o scenoje dar vienas Dariaus Rabašausko režisuotas „Tamsos žaidimas".  

„Labas rytas, Lietuva”: apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai?

2014-10-01 / 06:00

Apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai? Studijoje pasitiksime naujo LRT televizijos projekto „Svajonę turiu“ kūrybinę grupę.

„Svajonę turiu“: apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai?

2014-10-02 / 21:15

Jei vyresnio amžiaus lietuvių neribotų galimybės, pirmiausia jie susiruoštų pakeliauti po pasaulį bei aplankytų užsienyje gyvenančius vaikus ir anūkus. Penkiasdešimtmetį perkopę žmonės taip pat trokšta atsipūsti Lietuvos kurortuose, nemaža dalis gyventojų būtų laimingi padainavę kartu su žinomu atlikėju ar nusifilmavę...

Pasaulio dokumentika: „Sicilijos mumijos“ (Sicily‘s Mummies)

2014-10-02 / 23:25

Atviruose kapucinų vienuolių laidojimo katakombų, esančių Palermo mieste Sicilijoje, kapuose ilsisi daugiau nei 8000 žmonių palaikai. Tai ir vietos elitas, ir garsūs piliečiai: šventikai, aristokratai bei įvairių specialybių atstovai.

Kristupo vasaros festivalio koncertas „Malituanie“ – per LRT Kultūrą

2014-10-03 / 21:00

Tolimų šalių tradicijos ir kultūros susilieja muzikoje:garsus Malio muzikantas Baba Sissoko kartu su lietuvių etninės muzikos atlikėjais ir Viktoru Diavara.

„Istorijos detektyvai”: Lietuvos žvalgas NKDV irštvoje

2014-10-04 / 13:00

Virginijaus Savukyno vedama „Istorijos detektyvų“ laida šį šeštadienį papasakos išskirtinę pokario istoriją apie lietuvį, kuris veikė NKVD širdyje. Kaip jis slėpėsi ir kokias NKDV paslaptis atskleidė? Kaip padėjo persekiojamiems žmonėms?

„Didžioji Lietuva. Lietuvių kalbos istorija“: baltai sunyko ar tiesiog pakeitė kalbinį pavidalą?

2014-10-10 / 21:30

Kodėl baltai, buvusi viena didžiausių Europos tautų, taip sunyko? Buvo sunaikinti, asimiliuoti ar vis dėlto išliko, istorinės politikos arenoje pakeitę savo kalbinį pavidalą?