captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“

Šis unikalus šokio projektas atveria duris visiems! Jame dalyvauja - modernaus šokio atstovai, gatvės šokėjai, baleto šokėjai, tautinių šokių šokėjai ir paprasti žmonės, kurie jaučia turintys šokėjo talentą. Nei amžius, nei stilius neribojamas. Dalyvaujama tiek po vieną, tiek poromis, tiek grupėmis. Dalyvauja visi.

„Šok!“ teisėjai – Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas, Birutė Letukaitė, Jūratė Sodytė ir Gytis Ivanauskas.

Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas – du kartus Pasaulio čempionas, „ANT“ studijos vadovas, choreografas, šokėjas – vienas iš hip hopo pradininkų Lietuvoje.

Birutė Letukaitė – Kauno šokio teatro „AURA“ įkūrėja, direktorė ir meno vadovė, choreografė, šokio pedagogė, dviejų „Auksinių scenos kryžių“ laureatė, Vyriausybės kultūros ir meno premijos už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui laureatė.

Jūratė Sodytė – Operos ir baleto teatro choreografė, Operos režisieriaus asistentė, Vilniaus kolegijos Menų fakulteto Scenos meno ir šokio pedagogikos katedros vedėja. Balerina.

Gytis Ivanauskas – „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantas, Kauno teatro apdovanojimo „Fortūna“ laureatas, Gyčio Ivanausko teatro vadovas, aktorius, šokėjas ir choreografas.

Kompetentingas teisėjų ketvertas, atrinks pačius talentingiausius ir geriausius dalyvius finalinėms kovoms. Finaluose su dalyviais dirbs ir šokius statys žymiausi Lietuvos choreografai.

Prasideda uždeganti kova dėl talentingiausio Lietuvos šokėjo vardo ir įspūdingo prizo!

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!” LRT eteryje prasideda rugsėjo 29 d., 18.30 val., kiekvieną sekmadienį  iki gruodžio 29 d., t.y. superfinalo, kuomet paaiškės nugalėtojo vardas.

Projektas sudarytas iš 3 etapų:

Pirmasis etapas – ATRANKOS. Jose dalyviai pasirodys prieš teisėjus (pasirodymo trukmė – 1 min), kuri nuspręs, ar dalyvis vertas eiti į sekantį etapą – pusfinalį. Teisėjai savo verdiktą išreiškia pakeldami „Šok!” balsavimo lentelę. Norint patekti į kitą etapą, dalyvis turi gauti ne mažiau kaip 3 teisėjų „Šok!”. Iš trijų atrankų laidų į pusfinalį patenka apie 50 dalyvių.

Antrasis etapas – PUSFINALIS. Jame dalyviai parodys 2 min choreografiją teisėjams ir choreografams. Šiame etape tolimesnį dalyvio likimą lemia bendras teisėjų ir choreografų sprendimas. Iš kiekvieno pusfinalio į finalą patenka tik po 2 dalyvius. Iš 5 pusfinalių į finalą žengia iš viso 10 dalyvių.

Trečiasis etapas – FINALAS. Jame 10 finalistų tiesioginės transliacijos metu parodys specialiai pagal gautą užduotį paruoštas choreografijas, kuriuose dalyviams reikės atsiskleisti įvairiuose šokių žanruose. Finaluose, vertinant dalyvių pasirodymus, prie teisėjų prisijungia ir žiūrovai, balsuodami telefonu už savo favoritus. Finalines dalyvių kovas vertins televizijos žiūrovai ir teisėjai santykiu 50:50. Superfinalą pasieks tik 4 dalyviai.

Superfinale, t.y. paskutinėje laidoje, pasirodo 4 dalyviai, kurių šokio talentą vertina vien tik televizijos žiūrovai, paskelbdami nacionalinio šokio talentų konkurso “Šok!” nugalėtoją.

LRT vėl suburs talentingiausius Lietuvos šokėjus. Čia nesuvaidintos emocijos ir tikra kova, tikri talentai ir darbas. Šokio magija ir aukšto lygio pasirodymai nepaliks abejingų. „Šok!” su LRT –energingas, jausmingas ir estetiškas projektas, žiūrovams pasiilgusiems tikro produkto. Tai kas svarbiausia  – „Šok!“ su LRT.

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close