captcha

Jūsų klausimas priimtas

LR

Vasaros popietė

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Radijas
Trukmė:
01:39:48
Naujausias Įrašas:

Kai didieji darbai jau baigti, kai prasideda atostogų ir lėtesnio gyvenimo ritmo laikas, LRT RADIJAS kviečia kartu praleisti vasaros popietes – pasiklausyti geros muzikos, pokalbių su studijos svečiais, papasakoti vasaros nuotykius, atspėti slaptažodį ir sulaukti puikių dovanų.

„Vasaros popietė“ – nauja LRT RADIJO laida, skirta tiek atostogaujantiems, tiek dirbantiems mūsų klausytojams. Kūrybinga laidos vedėjų komanda informuos, kas vyksta visoje Lietuvoje, pasakos apie mokslo, kultūros naujienas ir įdomybes, studijoje svečiuosis patys įvairiausi pašnekovai. Dizaineriai ir lenktynininkai, gamtininkai ir menininkai, mokslininkai ir mokytojai, virėjai ir inžinieriai – tai būsimi laidos svečiai, kurie ne tik pasakos, ką jie veikia gyvenime, kas jiems įdomu, bet ir pasiūlys pasiklausyti mėgstamos muzikos. Žinoma, lauksime klausytojų klausimų ir pasakojimų.

Vedėjai: Simona Aginskaitė, Alvyda Bajarūnaitė, Gerūta Griniūtė, Agnė Kairiūnaitė, Jolanta Kryževičienė, Živilė Kropaitė, Juta Liutkevičiūtė, Birutė Rutkauskaitė, Marius Šinkūnas.  

Visą vasarą jaukios ir linksmos „Vasaros popietės“ kartu su LRT RADIJU.

Pirmadieniais–ketvirtadieniais 14.05–16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...