captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio?

Pradedame radijo pasakojimų ciklą „Kodas: Alkoholis“. Kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio, kaip jis keičia gyvenimą ir kokiomis priemonėmis galima būtų visuomenę „užkoduoti“ nuo šios problemos?

Prezidentė tikisi nuo antradienio pradėti susitikimus su kandidatais į ministrus.

Prezidentūroje bus įteikti apdovanojimai pažangiausioms žinių ekonomikos įmonėms ir sėkmingiausiai dirbančiai jaunai aukštųjų technologijų įmonei.

„Onkologijos mokslo strategija: ar ji yra Lietuvoje?" Į tokį klausimą antradienį rengiamoje spaudos konferencijoje  atsakymo ieškos Vilniaus universiteto Onkologijos instituto  medikai ir mokslininkai.

Estijos transformacija po sovietmečio buvo sėkmingesnė nei kitų Baltijos šalių – dar ir dėl to, kad ten pirmiausia buvo įvestas privalomas sveikatos draudimas. Apie tai „Mokslo varduose“.

Pradedame radijo pasakojimų ciklą „Kodas: Alkoholis“. Kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio, kaip jis keičia gyvenimą ir kokiomis priemonėmis galima būtų visuomenę „užkoduoti“ nuo šios problemos? Apie tai svarstysime visą gruodžio mėnesį – antradieniais.

Taip pat laidoje – interviu su laikinuoju Premjeru Andriumi Kubilium, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 23 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close