captcha

Jūsų klausimas priimtas

Humoro lyga 2016

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai gerai prisimena legendinį humoro festivali „JUOKIS“.
 
Atėjo laikas naujam, moderniam humoro konkursui! Atėjo laikas parodyti, kad lietuviai moka juoktis!
 
„Humoro lyga“! Tai naujas, modernus humoro konkursas, kuriame profesionalai ir mėgėjai surems pečius stengdamiesi prajuokinti ne tik televizijos žiūrovus, bet ir  solidžią, ryškiausių Lietuvos teatro ir televizijos žvaigždžių komisiją.
 
Konkursie dalyvaus penki žinomi Lietuvos aktoriai. Jie vadovaus pačių surinktoms komandoms, į kurias bus pakviesti humoro meistrai iš visos Lietuvos.
 
Kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys paruoštus vaidinimus-skečus, o taip pat humoristines improvizacijas įvairiausiomis temomis.
 
LRT TELEVIZIJOS žiūrovai balsuos uz geriausiai pasirodžiusią komandą.
 
Finale, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus bus paskelbta „Humoro lygos“ komanda nugalėtoja, kurios laukia ypatingas prizas!
 
Projekte dalyvauja aktoriai Ramūnas Šimukauskas, Darius Auželis, Sakalas Uždavinys ir kiti. Konkurso vedėjas Andrius Rožickas.
 
Turi talentą iki ašarų prajuokinti publiką? Draugai nuolatos kartoja, jog tavo vieta televizijoje? Nepraleisk progos dalyvauti naujame LRT projekte „Humoro lyga“! Tai galimybė ne tik dirbti vienoje scenoje su ryškiausiais Lietuvos aktoriais, bet ir proga sužavėti visą Lietuvą. Pildyk projekto dalyvio anketą!

Dalyvio anketa

 

 

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...