captcha

Jūsų klausimas priimtas

Globalios Lietuvos apdovanojimai

Globalios Lietuvos apdovanojimai

Gruodžio 28 d. tiesiogiai iš LR Prezidentūros transliuojami jubiliejiniai, penktieji, „Globalios Lietuvos apdovanojimai“.

Apdovanojimai pagerbia su Lietuva save siejančius tarptautinius profesionalus, kurie savo talentu ir darbu atveria Lietuvai pasaulines galimybes ir perspektyvas. Apdovanojimais siekiama, kad svarūs globalių lietuvių nuopelnai būtų pastebėti, pripažinti ir įvertinti. Šių metų Apdovanojimai pagrindinį dėmesį telkia į atgal į Lietuvą grįžtančius talentus bei jų pritraukimo svarbą mūsų valstybei.

Šiais metais „Globalios Lietuvos apdovanojimuose“ paskelbti 37 nominantai iš 14 valstybių. Renginio metu bus apdovanoti septyni komisijos išrinkti laureatai:

1. Už į Lietuvą pritrauktas investicijas

2. Už į Lietuvą atvestas mokslines inovacijas

3. Už tarptautinę patirtį Lietuvos įmonėms

4. Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams

5. Už draugystę su Lietuva – Globalus Lietuvos draugas

6. Už Lietuvoje gimusių idėjų sklaidą pasaulyje

7. Už užsienio lietuvių telkimą

Apdovanojimų ceremonijos metu taip pat paaiškės, kam atiteks Užsienio reikalų ministerijos inicijuotas apdovanojimas „Už viso gyvenimo nuopelnus” bei kas, portalo Delfi.lt skaitytojų sprendimu, bus apdovanotas „Už Lietuvos garsinimą pasaulyje“. „Globalios Lietuvos apdovanojimus“ organizuoja tarptautinių profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“, telkiantis diasporos atstovus Lietuvos vardui garsinti, ekonominiam ir visuomeniniam šalies potencialui stiprinti bei globalioms galimybėms Lietuvai kurti. Apdovanojimus globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Daugiau: www.gllawards.lt

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close