captcha

Jūsų klausimas priimtas

FIBA Krepšinio Čempionų lyga

Visos rungtynės per LRT Kultūros kanalą ir internetu.

Rungtynių įrašus rasite LRT mediatekoje.

II etapo rungtynės:

Data: Laikas: Komanda: Vieta:
Vasaris 8 d. (trečiadienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ –  Atėnų AEK. Transliacija iš Utenos.
Vasario 21 d. (antradienis) 21:00-23:00 Atėnų AEK – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Atėnų.

 

I etapo rungtynės:

2017 m.

Data: Laikas: Komanda: Vieta:
Sausio 3 d. (antradienis) 19.30-21.30 Utenos „Juventus“ – Belgrado „Mega Leks“ Transliacija iš Utenos.
Sausio 4 d. (trečiadienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – Oldenburgo „EWE Baskets“ Transliacija iš Klaipėdos.
Sausio 10 d. (antradienis) 19:00-21:00 Salonikų PAOK – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Salonikų.
Sausio 11 d. (trečiadienis) 19:30-21:30 Zagrebo „Cibona“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Zagrebo.
Sausio 17 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – „KK Mornar“ Transliacija iš Utenos.
Sausio 18 d. (trečiadienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „BC Ventspils“ Transliacija iš Klaipėdos.
Sausio 24 d. (antradienis) 19:00-21:00 „Rosa Radom“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Radomo.
Sausio 25 d. (trečiadienis) 21:30-23:30 „Sidigas Avelino“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Avelino.

 

2016 m.

Data: Laikas: Komanda: Vieta:
Spalio 18 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – „SIG Strasbourg“ Transliacija iš Utenos.
Spalio 19 d. (trečiadienis) 19.00-21.00 „Muratbey Usak Sportif“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Usako.
Spalio 25 d. (antradienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „Pallacanestro Varese“ Transliacija iš Klaipėdos.
Spalio 26 d. (trečiadienis) 21:30-23:30 „Telenet Oostende“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Ostendės.
Lapkričio 1 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – „Iberostar Tenerife“ Transliacija iš Utenos.
Lapkričio 2 d. (trečiadienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „ASVEL Lyon“ Transliacija iš Klaipėdos.
Lapkričio 8 d. (antradienis) 21:00-23:00 „Mega Leks Belgrade“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Serbijos.
Lapkričio 9 d. (trečiadienis) 21:00-23:00 Oldenburgo „EWE Baskets“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Oldenburgo.
Lapkričio 15 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – Zagrebo „Cibona“ Transliacija iš Utenos.
Lapkričio 16 d. (trečiadienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – Salonikų PAOK Transliacija iš Klaipėdos.
Lapkričio 22 d. (antradienis) 19:00-21:00 „BC Ventspils“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Ventspilio.
Lapkričio 23 d. (antradienis) 19.30-21.30 „KK Mornar“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Juodkalnijos.
Lapkričio 29 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – „Sidigas Avelino“ Transliacija iš Utenos.
Lapkričio 30 d. (trečiadienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „Rosa Radom“ Transliacija iš Klaipėdos.
Gruodžio 6 d. (antradienis) 19:00-21:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „Muratbey Uşak Sportif“ Transliacija iš Klaipėdos.
Gruodžio 7 d. (trečiadienis) 21:30-23:30 „SIG Strasbourg“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Strasbūro.
Gruodžio 13 d. (antradienis) 19.00-21.00 Utenos „Juventus“ – „Telenet Oostende“ Transliacija iš Utenos.
Gruodžio 14 d. (trečiadienis) 21:30-23:30 „Pallacanestro Varese“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Varezės.
Gruodžio 20 d. (antradienis) 21:30-23:30 „ASVEL Lyon-Villeurbanne“ – Klaipėdos „Neptūnas“ Transliacija iš Liono.
Gruodžio 21 d. (trečiadienis) 19:30-21:30 „Iberostar Tenerife“ – Utenos „Juventus“ Transliacija iš Tenerifės.

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...