captcha

Jūsų klausimas priimtas

Draugystė veža

Taisyklės

VŠĮ BALTIJOS UGDYMO CENTRAS

 1. AKCIJOS MISIJA IR TIKSLAI
  1. Akcijos „Draugystė veža“, toliau tekste „Akcija“, misija yra atskirties tarp žmonių mažinimas.
  2. Akcijos tikslai yra:
   1. Informuoti visuomenę apie neįgaliųjų atskirtį nuo negalios neturinčiųjų.
   2. Parodyti realiais pavyzdžiais, kad negalią turintys ir jos neturintys žmonės gali lygiavertiškai bendrauti ir kartu veikti.
   3. Kviesti visuomenę konkrečiais veiksmais prisidėti prie atskirties mažinimo.
  3. Akcijos misija atspindi Jungtinių Tautų Konvencijoje nubrėžiamas gaires ir ateities sampratą apie neįgaliųjų ir negalios neturinčiųjų gyvenimą vienoje aplinkoje. Ši Konvencija yra nuoroda LR įstatymų redagavimui.
 1. AKCIJOS ORGANIZATORIUS, DALYVIAI, KANALAS
  1. Akcijos organizatorius - VšĮ „Baltijos ugdymo centras“, įmonės kodas 303317628, PVM kodas LT100009961918, juridinis adresas Krokuvos g. 9A-15, Vilnius, Lietuva, toliau tekste „Organizatorius“.
  2. Akcijos dalyviais kviečiami tapti du draugai, toliau tekste „Pora“ (neatsižvelgiant į lytį ir jokius kitus prigimtinius ar fizinius aspektus). Vienas Poroje yra turintis negalią, kitas – neturintis negalios.
  3. Akcijos komunikacijos kanalas yra LRT, toliau „Kanalas“.
 1. AKCIJOS PAGRINDINIS PRIZAS
  1. Akcijos pagrindinis prizas yra kelionė „LDK pėdsakais į Kijevą ir Eurovizijos pusfinalį“, toliau tekste „Kelionė“:
   1. Kelionė vyksta 2017.05.09-14 dienomis;
   2. Keliaujama autobusu (arba 2 autobusais), pritaikytais pagal Akcijos Laimėtojų poreikius. Išvykstama iš Vilniaus, į Kijevą vykstama per Lenkiją (nakvynė Lenkijoje), 2 dienos Kijeve ir per Baltarusiją (nakvynė Baltarusijoje) grįžtama atgal į Vilnių;
   3. Kelionės metu apsilankoma Eurovizijos pusfinalio koncerte, kuris vyks 2017.05.11, Kijeve;
   4. Kelionės metu Organizatorius pasirūpina visa programa „LDK pėdsakais į Kijevą“, kuri orientuota patirti, kokia yra neįgaliųjų socialinė įtrauktis Lenkijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje – surengiamos ekskursijos į muziejus, apsilankoma ugdymo, maitinimo įstaigose, susitinkama su įdomiais žmonėmis.
   5. Kelionės metu yra 1 nakvynė viešbutyje Lenkijoje, 2 nakvynės viešbutyje Kijeve ir 1 nakvynė viešbutyje Baltarusijoje.
   6. Pagrindinis akcijos prizas – Kelionė – padengia Akcijos Laimėtojų keliavimo kaštus nuo įsėdimo į Kelionės autobusą ir iki išlipimo iš jo. Atvykimas iki Kelionės išvykimo vietos ir visų dokumentų sutvarkymas, jeigu tokie reikalingi Kelionei, nėra padengiami šios Akcijos rėmuose. Organizatoriai bendradarbiauja su Akcijos Laimėtojais, padėdami pasiruošti Kelionei.
 1. AKCIJOS SCHEMA
  1. Akcijoje dalyvauti galima tinkamai užpildžius anketą, kuri patalpinta adresu www.lrt.lt/projektai/draugyste_veza/anketa,  toliau tekste „Anketa“, ir tinkamai pateikus ją pagal instrukcijas. Gavus Organizatorių patvirtinimą, kad Anketa yra priimta, tampama Akcijos dalyviu, toliau tekste „Dalyvis“. Vieną anketą užpildžiusieji dalyvauja Akcijoje kartu ir toliau vadinami „Dalyvių Pora“.
  2. Iš visų užpildžiusių anketą Organizatorius atrenka iki 20 Dalyvių Porų, kurios kviečiamos plačiau pristatyti savo draugystės istoriją ir toliau dalyvauti Akcijoje. Apie šias Dalyvių Poras parodomi reportažai per LRT LT laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
  3. 5 (penkios) Akcijos Dalyvių Poros, išrinktos vykti į Kelionę, toliau vadinamos „Laimėtojais“, bendradrbiaudamos su Organizatoriais, pasiruošia ir vyksta į Kelionę šiose taisyklėse apibrėžtomis sąlygomis.
  4. Nurodytu metu Laimėtojai vyksta į Kelionę.
  5. Grįžę po Kelionės, Laimėtojai bendradarbiauja su Organizatoriais ir, gavę Organizatorių prašymą, dalyvauja filmavimuose ir/ar interviu, kuriuose pasidalina Kelionės įspūdžiais.
 1. AKCIJOS DALYVIAI IR POROS
  1. Akcijoje turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje, arba kitokiu būdu susiję su Lietuvos Respublika, kuriems Kelionės metu bus sukakę 18 metų.
  2. Vienas iš akcijos Dalyvių Poros turi turėti negalią, pasižyminčia vienu iš žemiau išvardintų aspektų:
   1. Judėjimo negalia;
   2. Regos negalia;
   3. Klausos negalia;
   4. Intelekto negalia;
   5. Psichosocialinė negalia.
  3. Abu Dalyviai turi turėti LR piliečio pasą, galojantį 6 mėn. po kelionės.
    
 2. AKCIJOS LAIMĖTOJŲ IŠRINKIMAS
  1. Akcijos Laimėtojus išrenka www.lrt.lt skaitytojai balsavimo būdu.
  2. Balsuojama už Dalyvių Poras, pristatytas LRT TV laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportažuose.
  3. Balsavimas prasideda po paskutinio reportažo paskelbimo ir trunka 04.14. 9:00 val. – 04.30 24:00 val. ir vyksta Kanalo pateiktoje balsavimo sistemoje.
  4. Laimėtojais paskelbiamos 5 (penkios) iki balsavimo pabaigos daugiausiai balsų surinkusios Dalyvių Poros 05.03. LRT TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“, toliau „Laimėtojai“.
  5. Balsuojama ne daugiau nei po 5 (penkis) kartus iš vieno ID.
  6. Skaičiuojami tik sąžiningai, pagal šių taisyklių nuostatas ir balsavimo sistemos reiklavimus surinkti balsai. Organizatoriai pasilieka teisę ištrinti nesąžiningai surinktus balsus.
  7. Su Laimėtojais susisiekiama asmeniškai ir susiderinama dėl Kelionės.
  8. Jei išaiškėja, kad į Laimėtojų tarpą papuolusi Dalyvių Pora negali vykti į Kelionę, tuomet ši pora atsisako Laimėjimo ir Laimėtoju įvardinama kita pagal balsavimo rezultatus daugiausiai balsų surinkusi Dalyvių Pora.
 1. AKCIJOS LAIKOTARPIS IR DATOS:
  1. Akcija vyksta nuo 2017 m. kovo 11 d. iki 2017 m. birželio 15 d. imtinai:
  2. 03.11  Akcijos paskelbimas LRT TV laidoje „EUROVIZIJA 2017. Nacionalinė atranka“ – rubrikos startas www.lrt.lt., pakvietimas teikti savo istorijas;
  3. 03.11.-04.09  Pildomos Dalyvių anketos;
  4. Iki 04.10  Atrenkamos ir filmuojamos Dalyvių Poros;
  5. Iki 04.14 Parodomi reportažai apie atrinktas Dalyvių Poras;
  6. 04.14. 9:00 val. – 04.30. 24:00 val. Vyksta balsavimas už reportažus;
  7. 05.03 Paskelbiami Laimėtojai;
  8. 05.09.-05.14 VYKSTAMA Į KELIONĘ;
  9. 05.15-06.15  Bendravimas su Akcijos Dalyviais.
  10. Akcijos vykdymo vieta – Lietuvos Respublikos teritorijoja arba kita geografinė vieta, kurioje gyvena akcijos Dalyviai ir/ar iš kurios balsus ir paramą perveda akcijos Rėmėjai.
 1. AKCIJOS KOMUNIKACIJA
  1. Visas akcijos turinys yra filmuojamas – įskaitant, bet neapsiribojant susitikimais su Dalyviais, pasiruošimu Kelionei, filmavimas visos Kelionės metu – bei TV reportažų ir straipsnių forma yra pateikiamas LRT TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ ir  www.lrt.lt portalo lankytojams specialiai akcijai sukurtoje skiltyje.
  2. Akcija reklamuojama LRT TV eteryje klipais ir www.lrt.lt portale reklaminiais skydeliais, straipsniais apie Akciją ir Dalyvius.
  3. Užpildę ir tinkamai pateikę Akcijos Anketą, Dalyviai patvirtina, kad yra susipažinę su Akcijos taisyklėmis ir sutinka su visa Akcijos komunikacija, ir dalyvaudami Akcijoje įsipareigoja bendradarbiauti su Organizatoriais ir sutinka filmuotis vaizdo reportažuose, kurie bus platinami Akcijos komunikacijos kanalais, įskaitant, bet neapsiribojant reportažais per LRT TV ir www.lrt.lt .
 1. AKCIJOS RĖMĖJAI
  1. Akcijos Rėmėjais gali tapti bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, paaukojęs – pervedęs pinigų sumą Akcijos įgyvendinimui, Laimėtojų išvykimui į Kelionę.
  2. Parama atliekama, pasirašius Paramos sutartį su VšĮ „Baltijos ugdymo centras“
  3. Apie paramos galimybę skelbiama visais, su Akcija susietais komunikacijos būdais.
  4. Visos iš Akcijos Rėmėjų surinktos lėšos bus panaudotos Akcijos įgyvendinimui ir Kelionės suorganizavimui.
 1. ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ
  1. Organizatorius pasilieka teisę pakeisti Akcijos taisykles tiek, kiek tai susiję su tinkamu Akcijos įgyvendinimu. Apie taisyklių pakeitimus Akcijos Dalyviai informuojami jų pateiktais kontaktais ir, jeigu tai susiję su jų dalyvavimu Akcijoje, su jais suderinamas tinkamiausias sprendimas.
  2. Organizatorius neprisiima atsakomybės už Akcijos Dalyvio veiksmus, nesusijusius su šios akcijos įgyvendinimu ar netinkamus, sąmoningai kenkiančius, chuliganiškus veiksmus, nukreiptus prieš Akcijos Organizatorius ir kitus Akcijos Dalyvius.
  3. Organizatorius patvirtina, kad siekia tinkamai ir įdomiai įgyvendinti šią Akciją, todėl iškilus bet kokiai netikėtai situacijai, apsiima ieškoti geriausio protingo ir palankiausio Akcijos Dalyviams ir pačiai Akcijai, sprendimo.
 1. PAPILDOMA INFORMACIJA:
  1. Su Organizatoriais galima susisiekti šiais kontaktais: draugysteveza@balticeducation.com ir +370 626 05448 (darbo dienomis 9.00 – 17.00).
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...