captcha

Jūsų klausimas priimtas

GERIAUSIAS RADIJO ŽURNALISTAS, LAIDŲ VEDĖJAS

ATGAL Į KATEGORIJAS

 

Aistė Plaipaitė

Aistė Plaipaitė du kartus buvo antra, geriausiai parašiusi Nacionalinį diktantą. Prie beveik tobulo gimtosios kalbos mokėjimo pridėkime išskirtinį domėjimąsi pasaulio įvykiais – Aistė studijuoja tarptautinius santykius, taip pat radijišką balso tembrą ir vargu ar berastume geresnę žinių redaktorę.

Ir dar Aistės parengti dokumentiniai pasakojimai išsiskiria idėjos originalumu ir savitu pateikimo kampu.

 

Justina Mitkaitė

Toli gražu ne kiekvienam su naujienų laidomis dirbančiam žurnalistui pasiseka nugalėti pašėlusį tempą ir sustoti gilesniems apmąstymams. Justina tai daro labai profesionaliai – užuot bėgusi vien paskui įvykius, ji imasi tirti įvairius gyvenimo reiškinius ir jau sukūrė ne vieną radijo dokumentinę apybraižą ar pasakojimų ciklą.  O 2013-aisiais Justina daug dėmesio skyrė sveikatingumo metų temoms ir parengė ne vieną pasakojimą apie sveiką gyvenimo būdą, mitybą.

Raminta Jonykaitė

Manote, kad ji nedrąsi jauna žurnalistė? Neapsigaukite – žurnalistinis tyrimas, analitiniai pasakojimai, pokalbiai tiesioginiame eteryje yra tik smulkmena, lyginant su tuo, kiek naujų temų, idėjų dar paslėpta jos stalo stalčiuose. O šiemet Raminta prisijungė prie „Kultūros savaitės“ kūrybinės grupės.

ATGAL Į KATEGORIJAS

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...